reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Koniecznie. Musisz jeść [emoji3][emoji3] wszystko na co masz ochotę [emoji3]
Jestem po! @bazylia128 kochana wpisz mi proszę betę 19.06 [emoji120]
Widziałam mojego maluszka i prawie zemdlałam na tym fotelu [emoji1787] był trochę problem z widocznoscia. Mam tyłozgięcie i naczytalam sie ze pecherz nie musi byc pełny, a jednak musi! Więc lepiej pytać lekarza niż sobie czytać samopas [emoji1787] czy mogę zjeść teraz makdonalda ? [emoji1787]
 
reklama
I gratulacje teraz jesteś w ciąży [emoji3]
Jestem po! @bazylia128 kochana wpisz mi proszę betę 19.06 [emoji120]
Widziałam mojego maluszka i prawie zemdlałam na tym fotelu [emoji1787] był trochę problem z widocznoscia. Mam tyłozgięcie i naczytalam sie ze pecherz nie musi byc pełny, a jednak musi! Więc lepiej pytać lekarza niż sobie czytać samopas [emoji1787] czy mogę zjeść teraz makdonalda ? [emoji1787]
 
Jestem po! @bazylia128 kochana wpisz mi proszę betę 19.06 🙏
Widziałam mojego maluszka i prawie zemdlałam na tym fotelu 🤣 był trochę problem z widocznoscia. Mam tyłozgięcie i naczytalam sie ze pecherz nie musi byc pełny, a jednak musi! Więc lepiej pytać lekarza niż sobie czytać samopas 🤣 czy mogę zjeść teraz makdonalda ? 🤣
Mi powiedział że nie musi,zresztą już miałam transfer na pustym pęcherzu.
 
Niech będzie wesoło;) to ma być wesoły dzień;) powiem Ci,że mój lekarz to taki "sztywny", poważny lekarz. Czasem coś sypnąl.. Dwa pierwsze transfery powaga, ja jak na szpilkach, formalnie imię, nazwisko srata tata, ja się bałam nawet na monitor obkrecic.. za trzecim poszlam w skarpetkach i tych takich kapciach od nich, przed fotelem panika, bo kapcia po drodze zgubilam.. lekarz, że "spokojnie, spróbuje sobie jakos bez tego kapcia poradzic" [emoji23][emoji1787] buraka strzeliłam, myślę sobie, wyglądam jak es, czarne skarpetki meża (bo ja nie mialam zadnych gładkich, czarnych w szufladzie A takie bity założyłam,że mi wystawaly) do tefo w jednym białym kapciu.. I tak się na tym skupilam, że nie wiem kiedy transfer minął.. Ale przy 3 razie odwazylam się i tak się wyginalam, ale pierwszy raz zobaczyłam na usg jak Kropus tam zostaje [emoji173] i jeszcze to był dzień Babci.. to był szczęśliwy dzień. Niech Twój tez taki bedzie, na wesoło!!!
Hie hie😂 dobre,na każdego sztywniaka jest sposób😂 J nie wiem co wygadywałam i robiłam zaraz po punkcji bo moj lekarz jak wszedł na salke a byłam z inna jeszcze dziewczyną to najpierw tak dziwnie się na mnie spojrzał i dziwnie zaśmiał😂 ciekawe co ja mogłam zaś odwalić...
 
Super moje pierwsze dziecię jest z 1.11[emoji3] każda urodziny całą rodzina u nas jest bo wszyscy mają wolne A wszystkich świętych od tego czasu jest wesoła nie smutne bo siedzimy przy torcie.
Może na Ciebie też trafi [emoji3][emoji3]
A jak się trochę pospieszy to będzie miał imprezy urodzinowe w halloween😀
 
reklama
Jestem zajeta planowaniem rozwodu 👍 pozniej odpisze... Pewnie sie taraz poleje fala na mnie ;( a ja sie dzisiaj juz tak przez niego poryczalam - no nie zniose juz tego !!!!! Quwa faceci to idioci
Kochana on chce dla Ciebie dobrze. Postaraj się go zrozumiec. Musicie usiąść i na spokojnie pogadac😉
 
Do góry