reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej moje kochane. Dzis pierwszy dzien wolnego aja zapierdzielam ze sciera w kuchni 😂ale miedzy czasie rozmawialam z moim lekarzem. Umowilam sie z nim na transfer z przyszłego cyklu . Oczywiście nic mu nie wspomniałam o lekach ktore bede brac bo po co?! Nie potrzebnie ja się bede denerwować 😂😂😂
Dzwoniłam juz do dwoch ginekologow i żaden z nich nie robi wlewu z accofilu wiec szukam dalej🤔
Powiedział mi jeszcze zebym na pewno miala 2 tygodnie kwarantanny . Powiedziałam mu ze nie ma juz kwarantanny a on ze ja musze miec. Moja kuzynka pracuje w Holandii i byla w weekend w Polsce i ona nie miala zadnej kwarantanny. Kuzwa nie rozumiem czy kliniki moga takie zasady wprowadzać swoim pacjentek😱
 
[/QUOTE]
Hej moje kochane. Dzis pierwszy dzien wolnego aja zapierdzielam ze sciera w kuchni 😂ale miedzy czasie rozmawialam z moim lekarzem. Umowilam sie z nim na transfer z przyszłego cyklu . Oczywiście nic mu nie wspomniałam o lekach ktore bede brac bo po co?! Nie potrzebnie ja się bede denerwować 😂😂😂
Dzwoniłam juz do dwoch ginekologow i żaden z nich nie robi wlewu z accofilu wiec szukam dalej🤔
Powiedział mi jeszcze zebym na pewno miala 2 tygodnie kwarantanny . Powiedziałam mu ze nie ma juz kwarantanny a on ze ja musze miec. Moja kuzynka pracuje w Holandii i byla w weekend w Polsce i ona nie miala zadnej kwarantanny. Kuzwa nie rozumiem czy kliniki moga takie zasady wprowadzać swoim pacjentek😱
Pamiętaj jakby co to Salve w Wawie robi ale mam nadzieję że znajdziesz bliżej:)
 
reklama
Ja mam tyłozgięcie i zawsze musiałam mieć pelny. Raz musiałam nawet więcej wypić bo lekarz mówil, że za mało...
I normalnie wszystko widziałas na usg? Ja ostatnio nawet pytałam czy jest szansa żeby zobaczyć i powiedział e po transferze zrobimy usg. Dla mnie to lepiej niz lezec na fotelu i myslec tylko o tym zeby nie obsikac lekarza
😂
 
Do góry