reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szczerze? Jest ok,cala noc byłam już bez przeciwboli, bo nie potrzebowalam. Rano dostałam dozylnie i o 14h poprosilam to dali mi 1g paracetamolu i mam zgłaszać jak będzie mnie boleć. Ale chodzę w miarę normalnie.
Podobno mam zajebiscie wysoki próg bólu, tak mówi moja gin.
Mnie tam bolało. Zwłaszcza jak musiałam wstać lub się położyć. Najlepiej było jak się nie ruszałam. Wystarczyło łyknąć ketanol i od razu inne życie :)
 
reklama
Mnie tam bolało. Zwłaszcza jak musiałam wstać lub się położyć. Najlepiej było jak się nie ruszałam. Wystarczyło łyknąć ketanol i od razu inne życie :)
Mnie bardzo bolało. Tak, że mama i maz musieli mnie trzymać żebym do łazienki doszła. Robili mi dodatkowe zastrzyki bo mi strasznie morfologia poszła. Nie byłam w stanie wstać kiedy chcieli, jak sobie przypomne ten ból.... A teraz chyba będzie powtórka :(
 
reklama
Do góry