reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zakładając ofkors optymistyczny scenariusz, że mnie kościół polski niczym nie wk*rwi impra się odbędzie [emoji23]

Melduje, że wstałam i będę zyc [emoji16]
K.... nawet nie chcę myśleć o tym bólu który teraz przechodzisz. Wiem to szybko minie ale jednak. U nas łajzy w drugiej dobie dawali tylko paracetamol. Całe szczęście Ketonal jest bez recepty :)
 
K.... nawet nie chcę myśleć o tym bólu który teraz przechodzisz. Wiem to szybko minie ale jednak. U nas łajzy w drugiej dobie dawali tylko paracetamol. Całe szczęście Ketonal jest bez recepty :)
Szczerze? Jest ok,cala noc byłam już bez przeciwboli, bo nie potrzebowalam. Rano dostałam dozylnie i o 14h poprosilam to dali mi 1g paracetamolu i mam zgłaszać jak będzie mnie boleć. Ale chodzę w miarę normalnie.
Podobno mam zajebiscie wysoki próg bólu, tak mówi moja gin.
 
reklama
Do góry