reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@bazylia128 masz zdjęcie na dowód 🙂. Przez okno zrobiłam bo Maję w ogrodzie oglądam 🙂
1590912782739256697397.jpg
 
@fredka84 własnie sluchalam pogody to uw as na zachodzie od Szczecina do Gdańska najcieplej a w centrum pochmurno, zimno i spadnie DESZCZ ;) 👍👍 Ja nie wiem co to za sprawiedliwość? Pewnie zaraz napiszesz ze dobra pogoda tylko dla dobrych ludzi co nie :dry::oo:
Jakby pogoda była zależna od tego jakim się jest człowiekiem to nad moim domem byłyby wiecznie pieruny ogniste 😂
 
O kuwa, jakie przeboje 😱.
Mnie standardowo boli w niedzielę głowa 🙄. U mnie piękna pogoda ale dość mocno wieje, co z tym wiatrem w tym roku, ciągle wieje 🤔
Też niedługo idę pobiegać a potem leżaczek i książka 😊. Chód do mnie
Ja tez wlasnie robie obiadek (Leczo bo tak mam na nie ochote) i lece na leżaczek troche wit D zaczerpnąć. U nas juz jest prawie 22 °C. Kuzwa nie poznaje tej mojej deszczowej Anglii 😱
 
Ja tez wlasnie robie obiadek (Leczo bo tak mam na nie ochote) i lece na leżaczek troche wit D zaczerpnąć. U nas juz jest prawie 22 °C. Kuzwa nie poznaje tej mojej deszczowej Anglii 😱
Ja na dzisiaj robie poędwiczke w sosie pieczarkowo smietanow pietruszkowym - jaaaamiiiiiii ;) @Netiaskitchen a ty co na dzisiaj masz w planach ? Bo @fredka84 pewnie swoj standard - schobowy ;)
 
reklama
Do góry