reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u nas czynnik męski w twoim wieku wygladalo to tak. 1 procedura 2 komórki zapłodnione 2 zarodki nie udało się. Drugie podejście tylko dwie komórki, jeden zarodek biochemiczna. Trzecie podejście zapłodnienie 6 komórek jeden zarodek i jest syn. No, ale u nas AMH było wysokie nie chcieliśmy mrozić zarodków. Niskie AmH to wysokie dawki leków a to niekoniecznie dobrze wpływa na jakość komórek jajowych. Które i tak są inne niż w naturalnych cyklach. U nas czynnik męski jest bardzo poważny bo noe było iui ale kariotypy i mutacje ok.

U nas to nasienie jest na granicy, dlatego zrobili IUI, ale co z tego, człowiek tylko nadzieję sobie robił. Teraz już wiem, że u nas tylko IVF może pomóc. Mam zespół LUF i myślę, że w immunologii też coś wyjdzie. A Ty badałaś może immunologię? Chciałabym porobić jakieś badania zanim pójdę do Paśnika, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć i czy dzień cyklu ma znaczenie. :(
 
Super, że w końcu się udało! :* Gratulacje! :* W takim razie biorę się za dogłębną diagnostykę. Te badania do Paśnika zrobiłaś sama wedle uznania, czy on Ci kazał je zrobić? Teraz u Paśnika jest możliwość konsultacji online w Salve, mam nadzieję, że uda mi się skorzystać. jednak chciałabym mieć już jakieś badania żeby było o czym rozmawiać.
Jakie robić badania doradzały ni dziewczyny z forum😊głównie nasza Kochana @Aduś16. Chcialam nie tracić czasu i jechać z podstawami zrobionymi. Badaj się, umawiaj i działaj😊
 
U nas to nasienie jest na granicy, dlatego zrobili IUI, ale co z tego, człowiek tylko nadzieję sobie robił. Teraz już wiem, że u nas tylko IVF może pomóc. Mam zespół LUF i myślę, że w immunologii też coś wyjdzie. A Ty badałaś może immunologię? Chciałabym porobić jakieś badania zanim pójdę do Paśnika, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć i czy dzień cyklu ma znaczenie. :(
Imunologia mialabyc zrobiona „ dla mnie” samej jak nie wyjdzie trzeci transfer. Na początku zrobiłam sobie pakiet ( genetyczny) mutacji leiden, trombofilie itp i tam mi nic nie wyszło. Dziewczyny bardziej na Tym się znają.
 
Super, że w końcu się udało! :* Gratulacje! :* W takim razie biorę się za dogłębną diagnostykę. Te badania do Paśnika zrobiłaś sama wedle uznania, czy on Ci kazał je zrobić? Teraz u Paśnika jest możliwość konsultacji online w Salve, mam nadzieję, że uda mi się skorzystać. jednak chciałabym mieć już jakieś badania żeby było o czym rozmawiać.
Jeszcze jedna rzecz. Przy czynniku męskim jest inaczej niż przy niedrożnych jajowodach. Tutaj gamety są słabe, ale mogą być i wadliwe. Czasem trzeba cierpliwości :-(
 
reklama
Imunologia mialabyc zrobiona „ dla mnie” samej jak nie wyjdzie trzeci transfer. Na początku zrobiłam sobie pakiet ( genetyczny) mutacji leiden, trombofilie itp i tam mi nic nie wyszło. Dziewczyny bardziej na Tym się znają.
Serio nie masz ani jednej mutacji z tej krzepliwości? Chyba jako nieliczna😊
 
Do góry