reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@nieagatka doszłam z tym moim tygodemi terminem itp moja pielęgniarka że szpitala poprostu źle mi liczyła o jakieś 2 tygodnie no ale trochę w tym mojej winy bo za początek ciąży podawałam datę transferu a normalnie powinnam podać 5 dni wcześniej bo tyle dni miał zarodek.Ale i tak tydzień i 2 dni mi myliła. Tak więc mój termin porodu jak w mordę strzelił 26 maj 40 tc tutaj liczą 41 tygodni więc początek czerwca.
No to mozliwe, ze 1.06 "spotkamy sie" na porodowce i nasze ksiazniczki urodza sie razem [emoji16]
 
Ja dziś dziewczynki zrobiłam trening w domu zamiast biegania ( bo nie wolno wychodzić) i 30 minut lało się ze mnie 😅😅😅 zrobiłam taki fajny na YouTube, kiedyś robiłam go non stop, ale odpuściłam pare miesiecy temu...ale wracam ze sportem💪wkleję Wam linka jakby któraś miała ochotę na rzeź 😜 a teraz robię fasolowe brownie bo na dzien dobry TVN zrobili mi smaka 😛😛
 
reklama
To i tak szybko że tego samego dnia i to jeszcze do 15. Ja pierwszy robiłam w diagnostyce ale u mnie labor. zamknęli został tylko punkt pobrań i krew jedzie do innego miasta.
Moja tez jedzie do innego.
Punkt otwarty jest od 7 do 11.
Potem rusza w drogę i do 15 max wynik.
Ale nie zawsze bo czasem jak robiłam inne to były koło 21 dopiero albo na następny dzień.
Więc to różnie bywało 😊
 
Do góry