reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Liliana87 zapomnialam dodac ze cycorki masz takie fajne a Marek ma tak malo pozytku z tego :D :D :D przeciez to marnotrawstwo ;) Jak ja bym takie miala to sama bym sie nimi bawila :D:D:D
Wariatka [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787] ja nigdy nie lubiłam jak marek mi sie cyckami bawił. Nie wiem czemu. Denerwowalo mnie to. Pozwalam tylko sporadycznie;)
 
Ale masz piękną figure. Ja tak wyglądałam po poscie Dąbrowskiej,a teraz +7kg.
Juz widze ze będziesz seksowną ciężarówką :)
Dziękuję [emoji173] zobaczymy jak to bedzie. Od czasu do czasu Wam wrzucę jak tyje [emoji23]
Przy transferze wazylam niecałe 65kg. Teraz mi pokazuje po całym dniu 62kg. Ale czuje,ze zaraz zacznie plusowac
 
No powiem Ci,ze dopóki nie wiedziałam o trombofilii to nie mialam problemów z siniakami. Problemy sie zaczęly jak zaczelam połykac acard no a potem doszła heparyna. Krew rozrzedzona i siniaki moment po byle czym. I ten duży (A i tak już maly) siniak wyszedł mi po neoparinie. Chyba za mocno skórę scinelam i moment taki krwiak. Potem jak @Dakita30 wytlumaczyla jak ona robi to już więcej siniakow nie mialam, te stare mi zostały. Nie wiem jak będę tyła, nigdy gruba nie byłam, wręcz zawsze jak wieszak. Dopiero po ślubie "nabrałam ksztaltow" i przytulam przez kilka lat 10 kg. Jak jeszcze intensywnie ćwiczyłam to moment i mi rosły mięśnie. Moja mama 4 razy byla w ciazy i zawsze chuda. Moje starsza siostra jest wyzsza ode mnie, przytula w ciąży 18kg ale ona chuda tez byla jak wior i ona chora,więc nie kumala ciąży, jadła wszystko na co miala ochotę. Młodsza z kolei niższa troche, przytula tylko z 8 kg, chuda była i jest. Brzuch tez miała maly w ciąży. Jeśli genetycznie to nie powinnam być jakaś niewiadomo jaka ale kto to wie.... Jak mi apetyt sie rzuci to i dupa urosnie [emoji23][emoji1787] to dopiero początek. Najważniejsze, by wszystko bylo dobrze z Fasolką [emoji173][emoji173][emoji173] męża juz mam, nie muszę się nikomu podobać [emoji23][emoji1787][emoji85]
A mi się nic nie dzieje po neoparinie. Mam 0,4 i acard150. Czasem siniak później wokół wkłucia się zrobi, ale żeby przyszła jakaś twndencja do wybroczyn to nie. Ale na pewno krążenie lepiej działa bo znowu mi kawa smakuje[emoji4]
 
Ja miałam wtedy 21 lat. Siostra 24. Studiowałam dziennie, pracowałam na 3/4 etatu w obuwniczym i zarówno do pracy jak i na uczelnie codziennie dojezdzalam. Młodsza siostra miala wtedy 15 lat. I musialam pogodzić uczelnie, prace i pomoc przy Dżuli. Dżula od razu po porodzie trafiła w rodzinę zastępczą moim rodzicom. Ta wiadomość była dla nas strasznym szokiem. Na początku tysiące mysli, co zrobimy, jak zrobimy czy urodzi się zdrowa. Potem nie wyobrazalismy sobie jak mialoby jej nie być. Troche za bardzo ja rozpiescilismy wszyscy, chcąc by nie czuła się źle. Teraz jak ma prawie 12 lat to są tego skutki. Bunt i ciężkie momenty. Do tego mieszka z dziadkami i chora mamą- A jej zachowania są różne. Ale dajemy radę. Musimy

Nie. Jula nie ma kontaktu z ojcem. Nawet nie wie kto nim jest, mimo,ze mieszka w tym samym mieście. Niecały rok później urodził mu się synek.. pewnie będzie nieraz pytała. Ale my od razu, jeszcze przed narodzinami chodziliśmy do prawników, doradców i pomocy rodzinnej i pytaliśmy jak robic. Najlepsza opcja było podać,ze ojciec nieznany. Bo alimentów i tak by nie płacił A ciagle się bujać ze wszystkimi zgodami itd. Do byl skurwiel, który rozpoczął w sobie chora dziewczynę i ja wykorzystał nie myśląc o konsekwencjach. Teraz pewnie trzęsie dupa za każdym same kiedy nas widzi.. ze prawda kiedys wyjdzie na jaw. Na początku jak go mialam to prawie plulam mu w twarz. Kiedyś stałam w aptece A on przyszedł ze swoją panią i właśnie noworodkiem . Stanął kolo mnie z tym wozkiem bo mnie nie zauważył.. A ja do niego czy dziecko podobne do siostry?? Zrobil sie czerwony i spieprzyl.. zwny jego wybrania nie słyszała..
jaaaaa ale historia :o A co studiowałas? Ja jestem mgr internacjonalista, studia skonczylam we Wrocławiu...Tylko jak to sie stalo ze on sie tak zblizyl do niej? Ja bym takiego chyba rozszarpala. Patrz jacy ludzie potrafia byc podli i zapomniec o swoich błędach... I on adalej mieszka w tym amym miesice? w głowie mi sie to nie miesci... Jula ma szczescia ze ma taka rodzine ;) A jak ona przyjmuje wiadomosc o Twojej ciąży?
 
Wariatka [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787] ja nigdy nie lubiłam jak marek mi sie cyckami bawił. Nie wiem czemu. Denerwowalo mnie to. Pozwalam tylko sporadycznie;)
Ja na jego miejscu bym sie nie pytala tylko sama sobie brala ;) Musisz sie troche rozluznic w sprawach seksowych... To jest naprawde przyjemne ;)
 
reklama
A mi się nic nie dzieje po neoparinie. Mam 0,4 i acard150. Czasem siniak później wokół wkłucia się zrobi, ale żeby przyszła jakaś twndencja do wybroczyn to nie. Ale na pewno krążenie lepiej działa bo znowu mi kawa smakuje[emoji4]
To super. Bo te siniaki takie paskudne. Jak sie w szpitalu rozbieralam przy położnych to przeżywaly tak , jakby podejrzewaly Marka,ze mnie regularnie tłucze[emoji85]
 
Do góry