reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jasne ze tak. Jednak ja w takich chwilach cieszę się ze wybrałam ta klinikę. Wielkim minusem jest to ze lecą ja na taśmie produkcyjnej ale plusem i to niepowazalanym ze są w tym skuteczni i maja wiele procedur które można wykonać tylko u nich. Wiadomo ze w innych klinikach tez się udaje, być może jest lepsza atmosfera ale działają rozważnie. Dziś z rejestracji pani prosiła o punktualność bo wpuszczają tylko pare aktualnie umówiona na wizytę. Wreszcie będzie jakaś anonimowość danych 🤪
Popieram Cię, dobrze napisałaś! Ja z nimi jestem od 2012 roku i jak w 2019 wróciłam po mrozaki to zwatpilam bo bardzo mnie wkurzali bo bardziej korporacyjnie też jest ale jednak mają moim zdaniem najlepszy lab i dr Lis co mnie tam trzyma.. W 2013 znałam kilka dziewczyn które po kilku nieudanych próbach Invimed przeszły do gdańskiej Invicty i za pierwszym razem się udało...
 
reklama
@nieagatka jak wyglada sytuacja w Hiszpani? Bo tam podobno już jest dużo zachorowań [emoji53] i panika w sklepach
183 ofiary, 5700 zarazonych. Madryt to epicentrum, ale wiadomo, problem jest w calym kraju. Powoli ludzie znikaja z ulic, ale nadal nie kumaja jak powazna jest tu sytuacja. Jedzenie w sklepach jest, ale mysle w ciahu tygodnia bedzie tu jak we Wloszech, bo ten narod jest glupi...
Poki co czekaja mnie 2 tygodnie z trzylatka w domu. Bedzie ciezko.
 
183 ofiary, 5700 zarazonych. Madryt to epicentrum, ale wiadomo, problem jest w calym kraju. Powoli ludzie znikaja z ulic, ale nadal nie kumaja jak powazna jest tu sytuacja. Jedzenie w sklepach jest, ale mysle w ciahu tygodnia bedzie tu jak we Wloszech, bo ten narod jest glupi...
Poki co czekaja mnie 2 tygodnie z trzylatka w domu. Bedzie ciezko.
A mówią coś o planowanym zamknięciu granic ?
 
Jeśli masz PCO to meta pomaga owszem ale ona nie jest dla wszystkich przecież tak jak suplement tylko jeśli faktycznie jest problem z IO
Najważniejsze że będzie u Ciebie teraz z czego wybierać w jajkach :tak:
No oby bo sie stresuje ze za duzo ich jest i czy przez to nie beda slabszej jakosci ;(
 
Właśnie wróciłam z usg, ale byłam u Aglielskiego lekarza, a oni nie robią dopochwowo tylko przez brzuch... Powiedziała, że są bliźniaki ale jeden jest wielkością jak na 7 tydzien, a drugi jest mały jak na 5 tydzień... Ale oba serduszka biją❤
Tak ryczałam że szczęścia, że aż się zanosiłam... Ale ona pow że trzeba poczekać bo nie wiadomo co z tym drugim będzie Zobacz załącznik 1091548
Coooooo ???? Jekujuuuuu jak sie ciesze ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
 
reklama
Właśnie wróciłam z usg, ale byłam u Aglielskiego lekarza, a oni nie robią dopochwowo tylko przez brzuch... Powiedziała, że są bliźniaki ale jeden jest wielkością jak na 7 tydzien, a drugi jest mały jak na 5 tydzień... Ale oba serduszka biją[emoji173]️
Tak ryczałam że szczęścia, że aż się zanosiłam... Ale ona pow że trzeba poczekać bo nie wiadomo co z tym drugim będzie Zobacz załącznik 1091548

Gratuluje kochana!!! Jednak są 2 widocznie pozna implantacja


A widzisz u mnie na razie tylko dopochwowo robili usg a miałam już 3. Kolejne we wtorek
 
Do góry