reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja w domu. Rano bylismy u lekarza z młodym bo wymiotował w nocy. Ma jakiegoś wirusa z glutem plus podrażniony uklad pokarmowy od tego gluta właśnie. Żeby kupic mu leki na brzuszek zjeździlam 5 aptek. Ale się udało[emoji106]
No i bylam na pierwszej wizycie u nowego lekarza prowadzącego. Mialam iść w przyszlym tygodniu, ale jak zwolnila się wizyta to stwierdzilam, ze tak lepiej bo nie wiadomo co będzie w przyszlym tygodniu. No wiec kropek ma się dobrze[emoji4]Usg było bardzo na szybko i bez pomiarów, ale widać wyraźnie ze od wtorku maluszek już sporo urósł [emoji7]Serducho bije jak dzwon[emoji3590][emoji3590][emoji3590] Dostałam zwolnienie, kolejna wizyta za miesiąc. Mam od razu namiary na miejsce gdzie moge zrobić ten test z dna płodowego. Będzie Nifty Plus, ale to dopiero po skończonym 10tc,czyli z grubsza za miesiąc. Przynajmnniej jedno zmartwienie z głowy bo nie muszę już się zastanawiać który i gdzie robić. No a teraz juz jestem w domu, czekam aż chorowitek się obudzi z drzemki. Muszę wcisnąć jakoś w d ziecię lekarstwa i jakieś jedzenie i picie, bo od rana nic nie jadł i nie chciał pić biedaczek.
Duzo zdrowia dla Maluszka [emoji173] i cudownie,ze wszystko Ok z Fasolką[emoji8]
 
Ty dziś 6dpt? Dwóch blastek?
Gratulacje ❤❤❤ ale myślę, że tylko jedna została. Tak samo jak u mnie 😊
Kocham WAS dziewczyny za wsparcie jesteście moim wsparciem na 100%
Z nikim się nie dziele ta inf tylko z Wami, zaraz zadzwonię do mojego ale się cieszeeeeeeeee :)
Jedno szczęście dla mnie też ważne, najważniejsze !
A Ty ile miałaś???
 
Kocham WAS dziewczyny za wsparcie jesteście moim wsparciem na 100%
Z nikim się nie dziele ta inf tylko z Wami, zaraz zadzwonię do mojego ale się cieszeeeeeeeee :)
Jedno szczęście dla mnie też ważne, najważniejsze !
A Ty ile miałaś???
Ja 6dpt miałam 24, ale ja byłam po południu robić o 12 chyba, a Ty byłaś z samego rana więc się nie sugeruj 😚
Pewnie, że tak ja też się cieszę, że przynajmniej ten jeden został ❤️
Trzam kciuki kochana za przyrost ❤️❤️❤️ a teraz dzwoń do męża z wiadomością 😙
 
Ja 6dpt miałam 24, ale ja byłam po południu robić o 12 chyba, a Ty byłaś z samego rana więc się nie sugeruj 😚
Pewnie, że tak ja też się cieszę, że przynajmniej ten jeden został ❤
Trzam kciuki kochana za przyrost ❤❤❤ a teraz dzwoń do męża z wiadomością 😙
dziękuję :*
W poniedz już powinnam mieć znacznie większy prawda?
A która to Twoja była próba ?
 
reklama
Do góry