reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Opowiem wam jak kiedys wlasnie w Gorzowie WLKP pojechalam na randke. No i pojechalismy najpierw do maca i tam wypilam podwojnego shake. A pozniej koles mnie zabral na taka zwirownie. Duze jezioro i ani jednej trawki. Bylam wlasnie w stringach i bialych spodniach. Siedzimy w samochodzie ten mi tam ostro nawija a ja juz czuje po tym shaku ze cos bedzie az mi poty wyszly. To mu powiedzialam ze ide siku. Nie mialam przy sobie ani jednej chusteczki no i sie zaczelo a najgorsze bylo to ze nie mialam sie czym podetrzec bo tam naprawde nawet jedenej roslnki nie bylo. To zdjelam stanik no i musialm tym to zrobic ...!!!!!! Biustonosz wyrzucilam i wrocilam do samochodu a ten sie na mnie patrzy i widzi te sterczace guziki az przeswitujace przez bluzke to uznal ze daje mu jakies znaki i sie zaczal do mnie przytulac. Myslalam ze umre !!!!! No i spanikowana kazalm mu sie natychmiast odwiezc do domu 😅 😅 :o Widzielismy sie wtedy ostatni raz :-D:-D:-D
Ty to mocna jesteś 😎
Ja dostałam książkę i zaczynam czytać. Tylko z moim tempem czytania książek to się trochę zejdzie...
Ja kończę 3 tom a do kina w czwartek. Jeśli lubisz greya to Ci się spodoba. Mi niekoniecznie.
 
Opowiem wam jak kiedys wlasnie w Gorzowie WLKP pojechalam na randke. No i pojechalismy najpierw do maca i tam wypilam podwojnego shake. A pozniej koles mnie zabral na taka zwirownie. Duze jezioro i ani jednej trawki. Bylam wlasnie w stringach i bialych spodniach. Siedzimy w samochodzie ten mi tam ostro nawija a ja juz czuje po tym shaku ze cos bedzie az mi poty wyszly. To mu powiedzialam ze ide siku. Nie mialam przy sobie ani jednej chusteczki no i sie zaczelo a najgorsze bylo to ze nie mialam sie czym podetrzec bo tam naprawde nawet jedenej roslnki nie bylo. To zdjelam stanik no i musialm tym to zrobic ...!!!!!! Biustonosz wyrzucilam i wrocilam do samochodu a ten sie na mnie patrzy i widzi te sterczace guziki az przeswitujace przez bluzke to uznal ze daje mu jakies znaki i sie zaczal do mnie przytulac. Myslalam ze umre !!!!! No i spanikowana kazalm mu sie natychmiast odwiezc do domu [emoji28] [emoji28] :o Widzielismy sie wtedy ostatni raz :-D:-D:-D
Hahaha [emoji1787][emoji23] miszczyni !!!
 
No a ja ryczę, że 8 to mało... No ale już mi przeszło bo tłumacze sobie, że nie mam wpływu na to... Nooo też się cieszę że jednak 5-dniowe (liczę że podadzą mi dwa)
No rzeczywiście bo Ty dziś miałaś punkcje☺ to jakieś 3 dni różnicy bd między nami
Ja miałam tylko 3 i 2 ładne blastusie 5.1.1 nie płacz, niestety nie mamy na to wpływu. Może z tego być 8 blastek !!! ;)
 
Dziekuje ale siemienia juz nie tkne;) byla proba nie udana. Hehehe a moze Ty nie masz problemu z "dwojeczka" ? Ze tak szybciutko na Ciebie dziala wszystko😁
Hehe pewnie coś w tym jest, teraz mi przypomniałaś sytuacje, jak sobie poczytałam, ze kiszonki są takie dobre i wypiłam sobie litr kwasu po ogorasach, jeny nie pytajcie ile razy w nocy wstawałam tylko czy zdążyłam 🙈🙈🙈 🤣🤣🤣
 
Dokładnie. Co do 21 moich pęcherzyków z dziś, to dojrzałych komórek będzie na pewno nie więcej niż 9/10.A jak z tego będziemy mieć 5 zarodków (bo u nas jest słabe nasienie) to uznam za sukces.
@Tasza najlepiej to określiła. Ze nie ważne te statystyki ile komórek, ile zarodków itd, że ona chciała by jedno dziecko 😊i ja się zgadzam😊😊😊
No racja jak ktoś chce jedno dziecko, zgadzam się... A ja chce więcej dzieci, więc nawet dwa zarodki mnie niestety nie satysfakcjonują... Oczywiście jak będzie jedno dziecko z tych 8 też bd szczęśliwa pewnie... No ale nie mam wpływu na to więc co będzie to będzie
 
Ambitnie 😂😂😂to musisz sikacze w jakimś hurcie ogarnąć chyba😂😂😂
Hahaha ja jak jeszcze nie wiedziałam, ani nawet nie pomyślałam co nasz czeka w walce o dziecko, jak tylko zaczęłam ta misje to zamówiłam przez neta ze 30 testów ciążowych i z 50 owulacyjnych, a pech chciał, ze jak mąż wracał z pracy to dozorczyni go zawołała ze są paczki do nas 🤣🤣🤣 wiec w chacie z ciekawości otworzył, jak wróciłam do domu to był w trakcie picia whisky i się dziwnie patrzył 🤣
No teraz się śmiejemy lub i nie z tego, ze jakie cudowne plany miałam 🤣🤣
 
Lecę spać kochane, jutro mam nadzieje na piękne spotkanie z moim kropkiem na ekranie usg [emoji173]️[emoji173]️ boziu niech będzie serduszko. Czeka nas o 6 pobudka a o 7:40 wizyta. Trzymajcie kciuki 🥰🥰
Mocne ✊✊✊Za pięknie bijące ❤️
Niech ten moment będzie magiczny i wynagrodzi Ci z nawiązką to całe czekanie 😘
 
reklama
Do góry