reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś ty?!? Dużo macie? Zrób jakieś zdjęcie, plisssss
Takie o[emoji3]
20200121_095842.jpeg
20200121_095808.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny wróciłam do żywych czyt. Obudziłam się. Myślałam ze będę się dobrze w nocy czuć ale nie jest mi to dane, i coraz bardziej wiem i utwierdzam się w tym ze idzie okres. Zbyt dużo objawów okresowych i ciążowych a to oznacza tylko jedno, w moim przypadku nie ciąże.
 
Dziekuje, probuje ogarnac aale czuje sie zamroczona. Take prawie orzzyjemne uczucie. Lukasz byl na rozmowie zlekarzez nie nie chcee albo sie miga zeby mi opopwiedziec. L4 do konca tygodnia. Chyba bede musiala sie przyznac GURU o wysystkim. Nie wiem jak zareagują? Wiesz u mnie tow iwocha.. Lukasz mowi ze sobie poradzimy... A ja juz zbieralam na badanie zarodka. Tesciowaa kochana siedzi w domu i rosol gotuje. Łulakszz chyba jej nagadal. Przykro mi ze musze sprawiac takie problemy :(
Kochana, nie sprawiasz żadnych problemów!!!!!

Nie myśl tak nawet!!!!

Krzyczę z daleka!!!!

[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] nie mocno tylko ściskam czule[emoji4]

Mamy swoje defekty, no trudno. Trzeba z tym żyć. Bywa smutno, pobądź z tym ile trzeba i głowa do góry[emoji3] Do boju w nowej stymulacji [emoji9][emoji9][emoji9]
 
Hej dziewczyny wróciłam do żywych czyt. Obudziłam się. Myślałam ze będę się dobrze w nocy czuć ale nie jest mi to dane, i coraz bardziej wiem i utwierdzam się w tym ze idzie okres. Zbyt dużo objawów okresowych i ciążowych a to oznacza tylko jedno, w moim przypadku nie ciąże.
Kochana, musisz wierzyć! Czesto sie słyszy,ze sa takie objawy A jednak się udaje. Nie poddawaj się!
 
O jejku wstaje, spie, wstaje i tak caly czas. Zastanawialam sie a moze wszystkie moje suple na to wplynely?
No na drożność jajowodów nie sądzę, musisz jednak mieć jakieś mikro światło. Z drugiej strony ku pocieszeniu w ramach czarnego humoru lepsze puste jajo niż brak czegokolwiek bo to oznacza mimo wszystko postęp.
 
Hej dziewczyny wróciłam do żywych czyt. Obudziłam się. Myślałam ze będę się dobrze w nocy czuć ale nie jest mi to dane, i coraz bardziej wiem i utwierdzam się w tym ze idzie okres. Zbyt dużo objawów okresowych i ciążowych a to oznacza tylko jedno, w moim przypadku nie ciąże.
Hallo ! Przestań tak mówić , bo zaraz Ci tu holenderska wiązankę puszczę 🤪ma być dobrze , bo ja w kolejce na brzuszek czekam ☺️☺️☺️
 
Jeśli finansowe nie stanowią bariery to próbuj. Po latach powiesz, że zrobiłaś wszystko ale nie udało się albo będziesz szczęśliwa z drugim bobasem. Dobrze wiesz, nigdy nie ma gwarancji. Życzę decyzji która ciebie uszczęśliwi. Z tego co pisałaś masz 37 lat to jeszcze nie jest jakiś podeszły wiek:) Nie wiem, chyba byłam strasznie naiwna podchodząc do stymulacji w wieku 39 lat. Myślałam dlaczego ma się nie udać:) Założyłam aż 3 stymulacje i próby do 40 lat. Choć psychicznie to wszystko jest wyniszczające, presja, leki i ciąża.
Mi bariera wiekowa stosunkowo szybko się przesuwa. Najpierw było 38, potem 40 a na teraz 42[emoji3] więc w sumie cieszę się bo przy dobrych wiatrach pyknie się jeszcze 2 bebzole[emoji23]
 
Kochana, musisz wierzyć! Czesto sie słyszy,ze sa takie objawy A jednak się udaje. Nie poddawaj się!

Zawsze u mnie jest tak im szybciej dostaje ciążowych dolegliwości tym wiadomo ze ciąży nie ma. A wczorajsze słabości i kręcenie się w głowie chyba do nich należą. Nie wiem może to zmęczenie bo ograniczyłam kawę i na nocce nic nie piłam. Na szczęście po pauzie i zjedzeniu czegoś trochę przeszło... o 6 rano gdy wyszłam na mroźne powietrze było już w ogóle dobrze.
 
No na drożność jajowodów nie sądzę, musisz jednak mieć jakieś mikro światło. Z drugiej strony ku pocieszeniu w ramach czarnego humoru lepsze puste jajo niż brak czegokolwiek bo to oznacza mimo wszystko postęp.
takkk dzisiaj jak sie zastanawiam to stwierdzilam ze to jednak postep ;)
 
reklama
Do góry