reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wychodzi Ci homair ok 1.5. Niektórzy traktują to już jako problem. Insulina po 1h powinna być max 5x wyjściowa, po 2h 3x.
Tasza to czy moja insulina nie jest za wysoko?
Właśnie odebrałam wyniki i nie potrafię ich zinterpretować, ale jeżeli piszesz ze po godzinie powinna być razy 5 to ja mam za wysoko... No chyba, że źle zrozumiałam
received_1839921046152143.jpeg
 
reklama
Dzięki za dobre słowo[emoji8].
W brzuchu czuję różne "akcje", łaskotanie, ciągnięcie, mrowienie, niewielki ból, trochę jak na okres ale dużo słabszy, w sumie to bólem ciężko nazwać. Wczoraj wieczorem chyba czułam takie mikroskurcze...

A jeszcze kwestia progesteronu. Ostatni raz badałam w 10dpt, wyszło 25,1. Wystarczy?
Jest dobrze ;) nie denerwuj kropka i dbaj o siebie ;)
Progesteron powyżej 20 jest Okk 😘
 
Tasza to czy moja insulina nie jest za wysoko?
Właśnie odebrałam wyniki i nie potrafię ich zinterpretować, ale jeżeli piszesz ze po godzinie powinna być razy 5 to ja mam za wysoko... No chyba, że źle zrozumiałam Zobacz załącznik 1070859
Troszenke za wysoko. Polecam metformina dziala cuda :) Gluk masz piekna. Insulina tz po 2 ladnie spada. Ale mete mozesz brac.
 
Kochana, ja mialam prog przed udanym transferem coś koło 9, też nie było szału. I tez mi lekarz tłumaczył, że duphaston prawie wogole nie wychodzi we krwi, a dowcipna luteina tylko nieznacznie. Inaczej jest z zastrzykami i luteina podjezykowa, bo one najpierw trafiają do krwioobiegu a potem do macicy. Dlatego nie ma co panikowac tylko cieszyć się, że kropek jest w środku, a ja trzymam kciuki żeby tam posiedział jeszcze 8.5 miesiąca a ty żebyś była gruba [emoji16][emoji8]



Nie wiem co chcesz od tej bety, jest śliczna. Już w 10 dpt była trzycyfrowa, tu nie ma co szukać dziury w całym tylko głaskać brzuszka i gadać do Kropka [emoji16]
Dziękuję kochana ;) uspokoilas mnie ;)
 
Troszenke za wysoko. Polecam metformina dziala cuda :) Gluk masz piekna. Insulina tz po 2 ladnie spada. Ale mete mozesz brac.
Dziękuję za odpowiedź kochana ale kompletnie nie mam pojęcia o czym piszesz do mnie 😅 oświec mnie co to metformina i gdzie ja kupić? I jak długo muszę brać żeby spadło?
Na ok 14 lutego wstępnie przewidywana punkcja ☺️
 
Mi te nikt progesteronu nie badal. Ani w momencie transferu, ani po nim.
Wg mojej kliniki 6x100 to dawka, ktora musi wystarczyc, bo to i tak duzo.
Pomijajac juz, ze czesx z tych lekow, ktore bierzecie i tak we krwi nie wychodzi wiec tego realnego poziomu i tak nie znamy.
Bedzie dobrze, mysl pozytywnie.
No to ja będę miała konska dawkę, bo 6x100 dopochwowo, 6x pod język nie pamiętam ile ona ma, 2x duphaston no i ten prolutex. Ale odkąd pamiętam mialam niski progesteron. Wyjątkowo zdarzal sie wysoki ;)
 
reklama
No nasz lekarz to w ogole bardzo rzadko do nas mówi coś więcej niż trzeba, a dziś to nawet jak zapytalam o ten progesteron to tak się uniósł troszeczkę.. ze dziewczyny to się w medycynę chcą bawić. Powiedzialam,ze pytam bo nachodzą mnie takie wątpliwości i,ze nie zaglądam do wujka google odkąd stracilismy ciaze pozamaciczna. Ciężko nam jest nie myśleć przeciez prawda? Tak jak tutaj dziewczyny piszą, strach towarzyszy całą ciążę.. zobaczysz będzie dobrze.
Nie wiem czemu w takim razie w niektórych klinikach karza sprawdzać ten progesteron i bete co najmniej 3 razy A u nas tylko w 11dpt i sama bete. Do transferu nawet nie badaja estradiolu [emoji2369][emoji2368]
No powiem Ci ze faktycznie jest to dobre pytanie?? A miałaś transfer na naturalnym czy na sztucznym cyklu??
 
Do góry