reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To bedziemy miec święto forumowe :)
Każda chętna z pustym brzuchem wyśle Ci kieliszek wypity za Twoje zdrówko i pomyslnosc stymulacji :)[emoji485]

Ja w zeszłym roku przeżywałam ze juz 30stka na karku a tu dalej sie nie udaje,a juz plecy bolą,kosci szwankują,menopauza nadciaga wielkimi krokami,ale w koncu to nie moj wybór,pierwsza inseminacje mialam w wieku 25lat:(

Moze po 40stce nam będzie lepiej szło jak Rozenek41l,Marczuk 48l,Diaz47l albo jak była Sylwka Stalone 54l i 5dziecko
Padłam [emoji23] ja już od 30 mam kryzys w każde urodziny i mi się łezka kręci.. I tylko ze względu na brak potomstwa.
Ale myślę, że jak się w końcu uda to jebnie mi palma do głowy i będę sobie wkręcała, że mam 25 [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry