reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Staraczki.
Jak obiecałam dodaje info na temat specyfików na POPRAWĘ jakości komorek,ktore u mnie zadziałały,bo dr jest zadowolny z jakosci.
A wiec ja przez 3 miesiące przed punkcją brałam codziennie:
*Metformine500 x2(mam lekka IO,leki nie byly konieczne,ale przepisane ze względu na poprawe jakości komórek)
*DHEA Eliot 25mg x 2
*Ovarin x 2
*Ubiquinol 200mg x1
*Bemfola 300j x 1- zastrzyki na początku stymulacji

Wiem,ze duzo sie tu będzie dzialo w styczniu wiec Może komuś tez pomoże taki wariant,warto działać juz🙂
Powodzenia
 
Cześć Staraczki.
Jak obiecałam dodaje info na temat specyfików na POPRAWĘ jakości komorek,ktore u mnie zadziałały,bo dr jest zadowolny z jakosci.
A wiec ja przez 3 miesiące przed punkcją brałam codziennie:
*Metformine500 x2(mam lekka IO,leki nie byly konieczne,ale przepisane ze względu na poprawe jakości komórek)
*DHEA Eliot 25mg x 2
*Ovarin x 2
*Ubiquinol 200mg x1
*Bemfola 300j x 1- zastrzyki na początku stymulacji

Wiem,ze duzo sie tu będzie dzialo w styczniu wiec Może komuś tez pomoże taki wariant,warto działać juz🙂
Powodzenia
A co z tego jest bez recepty?Bo ja to chętnie coś połykam jeśli może coś poprawić 😊
 
Cześć Staraczki.
Jak obiecałam dodaje info na temat specyfików na POPRAWĘ jakości komorek,ktore u mnie zadziałały,bo dr jest zadowolny z jakosci.
A wiec ja przez 3 miesiące przed punkcją brałam codziennie:
*Metformine500 x2(mam lekka IO,leki nie byly konieczne,ale przepisane ze względu na poprawe jakości komórek)
*DHEA Eliot 25mg x 2
*Ovarin x 2
*Ubiquinol 200mg x1
*Bemfola 300j x 1- zastrzyki na początku stymulacji

Wiem,ze duzo sie tu będzie dzialo w styczniu wiec Może komuś tez pomoże taki wariant,warto działać juz🙂
Powodzenia
A dzwonili powiedziec Ci ile zarodeczkow do piatej doby dotrwalo ? Czy ktores z tych lekom sa bez recepty?
 
No przeciez kiedys Prolutexu wogole nie zlecali, ja 3 pierwsze transfery potem cała ciążę tylko luteine.. teraz lekarz dołożył Lutinus a z Prolutexu zrezygnowałam, mój lekarz nie miał problemu żeby go na luteine podjezykowa zamienić
Ja od razu powiedziałam mojej lekarce, że nie stać mnie na tak drogie leki i jeśli jest możliwość, to przepisuje mi te tańsze. Na ten Prolutex na pewno mnie nie stać i płacić tyle co tydzień to jakieś szaleństwo😱
 
Kurcze, jutro 3 weryfikacja.
A najlepsze jest to, że tak mi się cera poprawiła, że szok. Mąż się śmieje, że pryszcze nie wytrzymały takiej dawki hormonów. Pewnie jak odstawie, to wrócą z posiłkami :/
 
reklama
A dzwonili powiedziec Ci ile zarodeczkow do piatej doby dotrwalo ? Czy ktores z tych lekom sa bez recepty?
Te dwa plus Dhea, na ebayu można kupić, bo jak dobrze kojarzę Ty też z UK jesteś?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191211-073716.png
    Screenshot_20191211-073716.png
    90 KB · Wyświetleń: 46
Do góry