reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super!!! kochana odezwe sie do Ciebie blizej grudnia to mi podpowiesz jak to się bada? Ja mam tylko podskornie accofil 1/3 ampułki tak jak Ty.. Zastanawiam się jak to się bada bo mam zaczac od 1dpt.. czyli podaje się podskornie rano wtedy po 3 dniach bada morfologie? Czyli jak 3dpt rano podam 3cia dawkę to wtedy jadę na morfologie w tym 3dpt? Czy powinnam podawać bliżej wieczora od 1dpt i wtedy zbadać pierwszą morfologie w 4dpt rano, wysłać mailem i czekac na odpowiedź przed wieczorną dawka?? Nie wytłumaczyl mi docent aż takich szczegółów więc się zastanawiam.. Chętnie usłyszę wszelkie podpowiedzi :Djas e
Jasne jak coś to pisz na priv wszystko Ci opowiem bo to taka czarna magia :)
 
Dziś 9dpt - beta wyszła 0,00 i tak od 2 lat. [emoji24][emoji24][emoji24]Więc jak to ktoś tu powiedział kupa kasy poszła... W p.. du. Mam zrobić receptywnosc endometrium kolejne ok 2000zl potem w następnym miesiącu znowu transfer (będzie taniej - dobre [emoji3525], bo 1 zamrożony) czyli kolejna kasa.. I brak pewności że się uda... Nie wiem czy sobie jeden miesiąc nie odpocząć.. Psychicznie i portfelowo.. Wszystko podobno super zarodki itd itd... I co i teraz okazuje się że mój organizm albo nie umie ich utrzymać albo sam je zabija... [emoji26][emoji26][emoji26][emoji21][emoji21] Czy ktoś miał to badanie? Ono coś da??? O co chodzi? Nawet nie mam siły się upić... [emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]
Kochana przytulam Cię z całych sił !!! Nie poddawaj się, jeśli czujesz,że potrzebujesz czasu to odpocznij. Miesiąc to nie dużo, nie rób nic w pośpiechu.
 
reklama
Może być że biopsja u Ciebie obudziła endo :) Ja przed 3cim udanym transferem mialam histeroskopie podczas której lekarz mnie 'zadrapal' Może to u mnie też właśnie pomogło :D Teraz jak pytałam nie chcą mi tego scratchingu zrobić bo w badaniu receptywnosci wyszło za wysokie NK więc endo mam już bez scratchingu nadreceptywne...
A powiedz mi kochana o tym drapaniu.. czy ten streczing robi się przed samym transferem? Czy w jednym cyklu przed? Zastanawiam się, bo teraz mi przy histwroskopii dr zrobila a nie wiem czy transfer bedzie pod koniec grudnia czy w styczniu.. czy bede musiala sam syreczing zrobic jeszcze raz.
 
Do góry