reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Laski. Czy często zdaża się hiperstymulacja jajników po punkcji? Niby pcos mam za sobą, amh 1.9 i tak się zastanawiam czy to w tych warunkach możliwe. Po clostilbegyt był raptem 1 pęcherzyk, mimo ovitrelle zrobiła się torbiel[emoji848]
 
Acha. I w jaki sposób stymulacja hormonalna przy transferze wpływa na hormony tarczycy? Bo często piszecie o kontroli tsh i że trzeba go zbijać. Ft3 i ft4 przy tym mocno się zmieniają?
 
Wracają czasy komuny[emoji23] jedna praca do końca życia [emoji23]
No, brak słów! Dobra zmiana w kraju gdzie brakuje osób do pracy i spada przyrost naturalny...Akurat ta zmiana problem rozwiąże :laugh2: Zaczyna się zbiórka pieniędzy na łatanie deficytu w dużej mierze pogrążającego się z powodu kosztownych obietnic wyborczych np 500+ ... Tak wiem, to hasło magluja wszyscy ale jak widziac na każdym kroku coś zabierają..
 
@nadzieja xxx super, brawo :) Teraz napewno bedzie dobrze. Piekna beta.
Z tego co pamietam mialas problem ze swoimi komorkami i zaadoptowałas komorke i t w zasadzie pierwszy twoj transfer na takich zasadach ? Pisalam ci ze takie bole to dobry znak :)
I w zasadzie bez accofilu czyli immuno tez sie udało :)
No prosze, jestes cudownym przykładem :)
Ja dopiero nadrabiam forum, ale caly czas o tobie myslalam :)
 
reklama
Mój mąż bierze cynk i ogólne witaminy a ja tylko kwas foliowy. Czy wyniki wpływają na to ze nie możemy mieć dzieci ? Staramy się już ponad pół roku
Dopiero po nieowocnych 12miesiacach staran,nalezy zacząć szukać przyczyny niepowodzeń. Jesli starasz sie 6miesiecy naturalnie to jestes dopiero na początku drogi,w każdej chwili mozesz zaciążyć. Moja znajoma chciala jechac do kliniki niepłodności po 3 miesiacach staran,bo im sie nie udawalo.

My z forum ktore staramy sie latami i nic nie skutkuje mamy juz wiele badan za soba bardzo kosztownych.

Na poczatek polecam sprawdzic TSH,FT3,FT4,LH,FSH,Prolaktyne,VitD3,AMH, cukier na czczo, meza nasienie i jesli cos wyjdzie nie tak to wtedy ginekolog/androlog.
 
Do góry