reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dziewczyny w piątek dostałam mojego mrozaczka. Od niedzieli do wczoraj mega ciągnęła mnie pachwina w lewej nodze. Ucieszyłam się że kropek się zagnieżdża ale dziś już nic. Zero niczego. Martwię się ze się coś spierniczylo. Czy to normalne? Dziekuje za pomoc bo martwię się.
 
Beta 1. Nie mam już mrozaczkow. Jestem załamana. Czas zmienić klinikę i zrobić więcej badań. Warszawa łódź co polecacie? Co jeszcze mogę zbadać?
Przykro mi... wiem co teraz czujesz. Chwile to potrwa zanim to przegryziesz. Mi zawsze pomaga rozmowa z mezemi i ukladanie nowego planu. Co jest u Ciebie przyczyną> Ile mialas stymulacji i ile transferów. JEśli chodzi o Łódź to naprawde polecam Gameta. Traktuja tam ludzi z szacunkiem.
 
Przykro mi... wiem co teraz czujesz. Chwile to potrwa zanim to przegryziesz. Mi zawsze pomaga rozmowa z mezemi i ukladanie nowego planu. Co jest u Ciebie przyczyną> Ile mialas stymulacji i ile transferów. JEśli chodzi o Łódź to naprawde polecam Gameta. Traktuja tam ludzi z szacunkiem.
A polecisz jakiegoś lekarza? Rozważam gamete albo novum tylko w novum jest drożej
 
reklama
Do góry