reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za podpowiedź :) Tam też pytałam.. Niestety cisza.. Ale zdążyłam się dowiedzieć że niby w Novum robią i inny Warszawski lekarz robi ale problem w tym że nie mam potwierdzenia bo to pewnie dla swoją pacjentów tylko organizują.. To są bardzo drogie wlewy i rzadko się je wykonuje... Próbuje szukać dalej ;)
A co dają takie wlewy? ;)
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras ma doswiadczenie z Artrotec. Czekam juz 3 godziny i nic sie jeszcze nie dzieje.
Ja dostałam tabletki na poronienie w szpitalu, nie pamiętam dokładnie nazwy ale wydaje mi się że właśnie Artrotec, dostałam 2 dopochwowo i 2 w odbyt, poroniłam po jakiś 6-7 godzinach, ale była też dziewczyna która dostała taka sama dawkę i nic się u niej nie działo, na drugi dzień dostała jeszcze jedna i na trzeci dzień kolejna i dopiero zaczęła się oczyszczać, także u każdej to inaczej działa.
 
@Cytrynka122 ja biore takie metyle
IMG_5802.JPG
IMG_5803.JPG
 
Marzycielka co do tego leku, podejrzewam,ze dziala podobnie jak lametta. Ja przez 3 lata bylam stymulowana closyrybegytem. Po histeroskopii zaczely robic mi sie torbiele co cykl, wiec clo zamienili mi na lamette. Lekarka mnie poinformowala,ze jwst to lek stosowany przy nowotworze piersi, podpisywalam nawet taka zgode na to. Maja wiedze i dowody,ze one dobrze wplywaja na stymulacje. Jak zapytalam o skutki uboczne to powiedziala,ze przy dluzszym stosowaniu są ale nie przy takim na stymulację. W moim przypadku i po lametcie robily sie torbiele. A i bez stymulacji rowniez, wiec nie jestem odpowiednim przykladem i przypadkiem.

Ja tak się boje juz tych wszystkich leków ale tak sobie myśle ze jeśli poziom homocysteiny nie spadnie to narazie chyba nie ma co starać się z ivf bo i tak bedzie problem z implantacja
 
Hej babeczki.
@anulka36 trzymam kciuki, żeby Twoja dzidzia zdrowa była.

Ja oficjalnie zaczynam się denerwować. Jutro transfer. Zadręczam się myślą czy mogłam coś więcej zrobić żeby się udało, czy wziąć zwolnienie na czas po. Ale chyba lepiej pójdę do pracy bo zwariuje. Melise będę parzyć.
Ja tez chodzę do pracy po transferze, bo bym myslala za dużo...
 
A co dają takie wlewy? ;)
Znalazłam jak narazie tylko w Novum więc już się ciesze :) Co dają? Jest to podobno najlepsza alternatywa dla szczepień bądź innych leków immunosupresyjnych.. Podobno duża skuteczność .. Rzadko stosowane z uwagi na dużo innych tańszych alternatywnych sposobów leczenia.. Ale przemawiają do mnie... Omówię ta opcję na pewno z doc.P ;)
 
reklama
czesc dziewoje moje :)
Bylam dzisiaj na USG sprawdzic czy sie wyczyscilam. Udalo mi sie przez znajomosci dostac do ordynatora szpitala bo bylam pewna ze pojde na zabieg. Niestety nie oczyscilam sie calkowicie jakies tkanki sie zatrzymaly w szyjce ale macica jest czysta. Dostalam jeszcze tabletki na popchanie tego artrotec czy jakos tak i do tego antybiotyk. Imoge jechac na wycieczke troche pooddycham po tym wszystkim.
Lekarz mi kazal przytyc bo bardzo schudlam w ostatnim czasie nawet przy takiej dawce lekow. Szczerze nawet tego nie zauwazylam ale zeszlo ze mnie jakies 5 kg. Powiedzial ze on wie ze dla mnie jest to dramat ale dla nich jako lekarzy to cudowna iadomosc bo zachodze w ciaze i to dobrze wrozy na przyszlosc.
Takze jeszcze jutro sie troche pomecze i zaczne teraz troche ZYC :) bo chodzilam jak cien. Troche sobie odbije :)
i za dwa miesiace planuje kolejna stymulacje.
Pytal si czy potrzebuje wisyty u psychologa to mu powiedzialam ze staram sie tego nie rozpamietywac i ze podchodze do tego bardzo zadaniowo. I wsumie takie podejscie chyba mi najbardziej odpowiada.
Super!!!! Baardzo się cieszę, że masz takie podejście do tego. Grunt to znaleźć sposób na to żeby się nie poddać!!!! Ściskam Cię mocno i do boju za 2 miesiące !!!! :-) :)
 
Do góry