reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj biedne.... Dodzwoniłem się do kliniki. Lekarz zamiesci informacje dla mnie na portalu pacjenta
. Dobre i to.

Z tego co pamietam z 2017 jak miałam transfer to estradiol i te wysokie wartości były bardzo ważne do samej punkcji i za wysoka wartość była też wyznacznikiem hiperki . Po samym transferze już dr u mnie badał tylko progesteron a estrofen miałam brać do 8tc 3x2 . Jak dla mnie beta ciążowa nie po zastrzyku i progesteron ok wiec myśle że na spokojnie nie ma się co martwić
 
Nie wzięłam teraz weryfikacji żeby ograniczyć koszty. W invikcie to kosztuje 450 zl:( A ostatnio to tylko dzwonił i mówił że wszystko jest ok. Teraz powiedział mi co mam robić jak będzie za niski progesteron ale o estradiolu nic nie mówił, więc chyba tam podjadę.
Też tego nie brałam bo stwierdziłam że telefon za 450 zł To trochę dużo wolę się umówić na wizytę u swojej lekarki. Ale umówiłam się ze swoją lekarka że po pierwszej weryfikacji napiszę jej Smsa z wynikami. A Ty nie masz numeru do swojego lekarza?
 
reklama
Z tego co pamietam z 2017 jak miałam transfer to estradiol i te wysokie wartości były bardzo ważne do samej punkcji i za wysoka wartość była też wyznacznikiem hiperki . Po samym transferze już dr u mnie badał tylko progesteron a estrofen miałam brać do 8tc 3x2 . Jak dla mnie beta ciążowa nie po zastrzyku i progesteron ok wiec myśle że na spokojnie nie ma się co martwić
Niestety nie ciążowa :(Ostatnio też miałam chyba 40,a potem w drugiej weryfikacji już tylko 24, ale dobrze ze chociaz drgnela.
 
Do góry