reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A mam pytanie o ten accofil . od dnia nastepnego po transferze codziennie mam 1/3 dawki i co trzy dni mam zaleone badanie morfologi. Jeżeli transfer mam w poniedziałek, pierwsza dawkę mam we wtorek to pierwsze badanie krwi mam W czwartek czy w piątek? Pomóżcie:)
Dla mnie w piątek to będzie po pełnych 3 dniach :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Jestem tu nowa i chodź staramy się z mężem już kilka lat, po raz pierwszy zarejestrowałam się na forum.
Za mną II pełna procedura IN VITRO - miałam zamrożonych 5 mrozaczków (5-dniowe), z czego przy pierwszej procedurze miałam tylko 1-ną 5-dniową blastocystę ale niestety nie wyszło.
26 sierpnia popołudniu miałam criotransfer jednej blastocysty, wczoraj zrobiłam betę (był to, o ile dobrze liczę, 9dpt) - beta wyszła tylko 8,2. Nie wiem co o tym myśleć, lekarka powiedziała, że dla niej to jest bardzo wcześnie i kazała powtórzyć wynik po dwóch dniach (czyli jutro). Co wy o tym myślicie? Mogę mieć jakieś nadzieje?
 
A mam pytanie o ten accofil . od dnia nastepnego po transferze codziennie mam 1/3 dawki i co trzy dni mam zaleone badanie morfologi. Jeżeli transfer mam w poniedziałek, pierwsza dawkę mam we wtorek to pierwsze badanie krwi mam W czwartek czy w piątek? Pomóżcie:)
Hmm chyba w czwartek... W sumie też tak się nad tym zastanawiam teraz
 
Witajcie dziewczyny
Jestem tu nowa i chodź staramy się z mężem już kilka lat, po raz pierwszy zarejestrowałam się na forum.
Za mną II pełna procedura IN VITRO - miałam zamrożonych 5 mrozaczków (5-dniowe), z czego przy pierwszej procedurze miałam tylko 1-ną 5-dniową blastocystę ale niestety nie wyszło.
26 sierpnia popołudniu miałam criotransfer jednej blastocysty, wczoraj zrobiłam betę (był to, o ile dobrze liczę, 9dpt) - beta wyszła tylko 8,2. Nie wiem co o tym myśleć, lekarka powiedziała, że dla niej to jest bardzo wcześnie i kazała powtórzyć wynik po dwóch dniach (czyli jutro). Co wy o tym myślicie? Mogę mieć jakieś nadzieje?
Nie chce cie doklowac ale jeśli 9dpt taka beta to mi to wygląda na ciążę biochemiczna :( ale powtórz betę za 2 dni może się rozkręci :)
 
Witajcie dziewczyny
Jestem tu nowa i chodź staramy się z mężem już kilka lat, po raz pierwszy zarejestrowałam się na forum.
Za mną II pełna procedura IN VITRO - miałam zamrożonych 5 mrozaczków (5-dniowe), z czego przy pierwszej procedurze miałam tylko 1-ną 5-dniową blastocystę ale niestety nie wyszło.
26 sierpnia popołudniu miałam criotransfer jednej blastocysty, wczoraj zrobiłam betę (był to, o ile dobrze liczę, 9dpt) - beta wyszła tylko 8,2. Nie wiem co o tym myśleć, lekarka powiedziała, że dla niej to jest bardzo wcześnie i kazała powtórzyć wynik po dwóch dniach (czyli jutro). Co wy o tym myślicie? Mogę mieć jakieś nadzieje?
Witaj
Taka beta nie rokuje dobrze, ale wszystko jest możliwe... Nie takie cuda to forum widziało... Trzymamy kciuki[emoji6]
 
Witaj
Taka beta nie rokuje dobrze, ale wszystko jest możliwe... Nie takie cuda to forum widziało... Trzymamy kciuki[emoji6]
Dziekuję, jutro jadę na krew i będzie pewność. Przy pierwszym niepowodzeniu strasznie to przeżyłam, ale teraz jakoś mi lżej i tak mocno nie wariuję. Najwyżej w przyszłym miesiącu znowu będę próbowała:)
 
reklama
Do góry