reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobietki mam pytanko mozna sie opalać i chodzić na solarium podczas stymulacji?
Każde opalanie moze spowodować plamy na skórze które mogą ci juz zostac do konca zycia. Moja przyjaciółka poszła sie opalać ma w okol ust czarne plamy, od kilku lat próbuje je usunąć, kremy, laser i nic troche sie rozjaśniaja (nie wychodzi juz teraz z domu bez filtru 50 na twarzy) ale i tak z czasem wracają wyglada to fatalnie a opalała sie na słońcu co by było gdyby poszła na solarium az boje sie pomyśleć.
 
reklama
Jest beta! 10.1 więc ledwo dwucyfrowa czyli ciąża jest ale nie wiadomo jak to się dalej potoczy.... przy synku w tym samym dniu miałam 9 a się udało choć przyrosty były na początku słabe..
No to dobry wynik , spokojnie nie ma co sie zamartwiać na zapas :) na pewno bedzie wszystko dobrze :)
 
Dziękuję dziewczynki! pozatym przy crio implantacja i produkcja bety jest troszeczke opóźniona w stosunku do świeżego ET więc jest to jakieś pocieszenie... Przede mną dluuuuga droga jeszcze ale tak jak piszecie trzeba być dobrej myśli.. betę powtórze w środę żeby zobaczyć czy rosnie a 3cia węrka w 10dpt w piątek..
 
reklama
Do góry