reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Będzie dobrze..myśl pozytywnie i mocno wierz w swoje kropeczki ;) moje też podobno były słabe (nie znam klasyfikacji zarodków - jak się udało to wyrzucilamm dokumenty od ivf uznałam że ich nie potrzebuje) i są dwie moje najcudowniejsze istotki:) sama pani embriolog odradzala żeby brać oba bo mają małe szanse aby je mrozic kolejny raz...
No u nas są z 6 doby 4cb więc takie średnie, ale dobrze się rozmroziły, i buły duże, dlatego podawaliśmy dwa. Zresztą od początku z mężem podjęliśmy decyzje że jak coś coś to podajemy dwa zarodki. Wierzę w nie
 
Drogie ciezaroweczki.. cieszcie się swoimi brzuszkami kopniakami ;) ten czas tak szybko leci... mi bardzo brakuje brzuszka:) cudownie było mówić jestem w ciazy:-) :) niestety moja "przygoda" z ivf już jest zakończona ... choć bardzo bym chciała jeszcze raz poczuć te kopniaki:)
 
[/QUOTE]Dziś oddałam kibelkowi śniadanie [emoji53] ehh nic przyjemnego, dlatego współczuję.
Jak się czujesz? Rośniesz szybciutko? [emoji1] Odważyłaś się już coś zakupić?
[/QUOTE]
Ja wieczorami mam spotkania z kibelkiem :-) :)
Tydzień było spokoju i myślałam że już będzie dobrze ale od kilku dni wszystko znowu do mnie wróciło 8-)
A brzuszek rośnie już go widać... musiałam kupić kilka luzniejszych bluzek 8-)
Już kupiłam kulka ubranek w kolorze białym i szarym bo niby dwa razy powiedział nam lekarz że będzie dziewczynka ale zaslanial sie maluszek nóżkami i pewności jeszcze na 100% nie ma co do płeci :-) :) kupiłam też kocyk szary w pepco taki milusi no i wózek już mamy od brata mojego dzisiaj po niego jadę :-) :)
A Wy znacie już płeć? Jak zakupy? Robisz pomału?❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry