reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Coś koło 45zl za taka pakę :) Jak chcesz to napisze Ci na priv z jakiej firmy brałam, bo nie chce tu reklamy robic;)

Mam już ostateczne wyniki hodowli i jestem najszczęśliwsza kobieta na swiecie, bo mamy 4 zamrożone blastunie:-) :):-) :):-) :) Dziś zamrozili kolejne 2, a tak się bałam, ze bedzie z nimi coś nie tak. Jak zadzwonił embriolog to prawie zawał dostałam, zanim mi nie powiedział, a do mnie dotarło, ze sa 4:-D Pozniej z pół godz ryczałam i sama nie wiem czemu8-)

Jestem o krok blizej do spełnienia mojego marzenia, żeby nie tylko kot mówił do mnie mama (bo takie dziwne odgłosy z siebie wydaje, ze jak nic słychać mama):-) :):-) :)

Dziękuje bardzo Wam za wsparcie i za wszystkie kciuki❤❤ Forum ma ogromna moc❤❤
Super możesz mi wyslac link bede wdzieczna bo jak weszłam na allegro to mnóstwo tego ;-) ;)

Kochana bardzo sie ciesze ze macie az 4 blastusie, trzymam kciuki za rozowe dupcie :-) :)

Kochana co bierzesz teraz przed crio na lepsze endo? Ja dzis ide dalej do apteki po aronie :-) :) i te orzechy chce .
 
reklama
Aha, no nie wiem. Mnie zostały tej marki polecone i jak już mam to będę brała. Gdyby faktycznie był taki artykuł to bym wywaliła do kosza.

Czasami mam wrażenie jak patrzę na tych lekarzy to tak jakbym szła do fryzjera... masakra
Jak masz czas i nerwy to zajrzyj sobie na kanał dr Huberta Czerniaka na YT ;)

Znaleźć dobrego lekarza to prawie jak cud ;)
 
Super możesz mi wyslac link bede wdzieczna bo jak weszłam na allegro to mnóstwo tego ;-) ;)

Kochana bardzo sie ciesze ze macie az 4 blastusie, trzymam kciuki za rozowe dupcie :-) :)

Kochana co bierzesz teraz przed crio na lepsze endo? Ja dzis ide dalej do apteki po aronie :-) :) i te orzechy chce .
Link poszedł:)
Oj oby te pupcie były, choć na razie wystarczyłaby jedna8-)

Aronia, czerwone winko, avocado, orzechy wszelkiej maści, chia, pestki. Tyle znam wspomagaczy i bede stosować:)

Na razie czekam na @. Mam nadzieje, ze przyjdzie w weekend, bo pozniej kontrola wypadłaby mi w długi weekend a wtedy lekarka nie przyjmuje. Mam nadzieje, ze uda mi się to jakoś zgrać czasowo.

Dziewczyny z wysokim Nk - jakie miałyście zalecenia odnośnie intralipidu - znaczy kiedy brac? Ja doopa wołowa nie zapytałam, a jak napisałam mejla to dostałam automatyczna odp, ze trzeba Ok 3 tygodni czekac na odzew. Z tego co czytałam, to można podawać tydzień przed transferem, w dniu i po becie. Ale nie chce za bardzo po omacku działać.
 
Tez się bardzo ciesze, bo w najśmielszymi snach takiego wyniku się nie spodziewałam :) Tym bardziej, ze klasy tez sa całkiem niezłe wg lekarza:)
Dziękuje za kciuki[emoji3590] A pod koniec miesiaca, o ile dobrze pojdzie to bede prosić o fluidy ciazowe8-)
Nie ma problemu. Będę zarażać [emoji8][emoji1768]

To później napisz jakiej klasy macie.
 
Coś koło 45zl za taka pakę :) Jak chcesz to napisze Ci na priv z jakiej firmy brałam, bo nie chce tu reklamy robic;)

Mam już ostateczne wyniki hodowli i jestem najszczęśliwsza kobieta na swiecie, bo mamy 4 zamrożone blastunie:-) :):-) :):-) :) Dziś zamrozili kolejne 2, a tak się bałam, ze bedzie z nimi coś nie tak. Jak zadzwonił embriolog to prawie zawał dostałam, zanim mi nie powiedział, a do mnie dotarło, ze sa 4:-D Pozniej z pół godz ryczałam i sama nie wiem czemu8-)

Jestem o krok blizej do spełnienia mojego marzenia, żeby nie tylko kot mówił do mnie mama (bo takie dziwne odgłosy z siebie wydaje, ze jak nic słychać mama):-) :):-) :)

Dziękuje bardzo Wam za wsparcie i za wszystkie kciuki[emoji3590][emoji3590] Forum ma ogromna moc[emoji3590][emoji3590]
Suuper, cieszymy się z Tobą i mocno trzymamy kciuki o spełnieniu marzenia :)
Telefon od embriologa to u mnie tez był zawsze mega stres, matko chyba jeden z gorszych w życiu. A oni jeszcze tą mowę swoją mają, że podczas punkcji pobrali tyle i tyle komórek, tyle bylo dojrzałych.. itp a serce mało co nie wyskoczy ze stresu ;)
 
Nie ma problemu. Będę zarażać [emoji8][emoji1768]

To później napisz jakiej klasy macie.

Z 5 doby sa 3BA i 3 BB, a z 6 4AA i 4 BB. Ja srednio jestem obeznana w temacie, ale mówił, ze ładne, a ta 4AA to wręcz prawie ze sliczna :ninja2: :-) :)
Suuper, cieszymy się z Tobą i mocno trzymamy kciuki o spełnieniu marzenia :)
Telefon od embriologa to u mnie tez był zawsze mega stres, matko chyba jeden z gorszych w życiu. A oni jeszcze tą mowę swoją mają, że podczas punkcji pobrali tyle i tyle komórek, tyle bylo dojrzałych.. itp a serce mało co nie wyskoczy ze stresu ;)
Jak się przedstawił i poprosił o pesel to musiałam usiąść, bo nogi miałam jak z waty, a serce łomotało jak szalone. I tak się ciesze, ze nie rozryczalam się mu do telefonu, bo pewnie różne rzeczy mógłby sobie o mnie pomyslec:-D
I bardzo dziękuje za kciuki i dobre mysli❤️
 
Z 5 doby sa 3BA i 3 BB, a z 6 4AA i 4 BB. Ja srednio jestem obeznana w temacie, ale mówił, ze ładne, a ta 4AA to wręcz prawie ze sliczna :ninja2: :-) :)

Jak się przedstawił i poprosił o pesel to musiałam usiąść, bo nogi miałam jak z waty, a serce łomotało jak szalone. I tak się ciesze, ze nie rozryczalam się mu do telefonu, bo pewnie różne rzeczy mógłby sobie o mnie pomyslec:-D
I bardzo dziękuje za kciuki i dobre mysli❤

O kurcze... Mój najsłabszy to 3.1.1. a czekają jeszcze 5.1.2. i 4.1.1. wszystkie z piątej doby. To ja chyba faktycznie mam szanse na rodzinę wielodzietną.
 
reklama
Ja juz tak tesknie za widokiem maluszka ze dzisiaj mi sie snila.wizyta I taka usmiechnieta buzka☺ I lekarz mowil mam Wam .cos waznego do powiedzenia I sie obudzilam☺ A Ty Pini jak tam?Ruchy jakies sa?
 
Do góry