reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziś juz nie wytrzymalam podczas spotkania z przyjaciółka, ktora wie o naszych problemach... ryczalam przez 2h... troche emocje mi puściły, ale teraz to glowa mi pęka z placzu... wyglądam jakby mnie pszczoly pogryzly taka jestem napuchnieta z placzu... tak sie wszytko zbieralo u mnie ze dzis poplynelam we lzach...

Aaa odebralam dzis ostatnie wyniki sprzed punkcji eatradiolu i progesteronu
Eatradiol 4266,00 pg/ml
Progesteron 1,2 ng/ml
Wiec sadze ze endo juz bylo nie receptywne w dniu transferu. Bo wynik byl z 17 maja a transfer 24 maja
Emocje w nas wzbieraja i czasami już nie dajemy rady i w najmniej oczekiwanym momencie wybuchamy. Ale to normalne i oczyszcza umysł, wiec nie miej sobie tego za złe.

Jak miałaś progesteron już powyżej 1 to faktycznie ono mogło już nie byc receptywne. Wczoraj rozmawiałam na właśnie ten temat z moja lekarka i powiedziała mi, ze wręcz najnowsze badania wskazują, ze progesteron powinien byc poniżej 0,8.

Trzymaj się jakoś, pierś do przodu i idź jutro zrobic badania i wszystko się wyjasni. Jeśli się nie uda to pamiętaj, ze masz po kogo wracać :)
 
reklama
Dziewczyny dziś juz nie wytrzymalam podczas spotkania z przyjaciółka, ktora wie o naszych problemach... ryczalam przez 2h... troche emocje mi puściły, ale teraz to glowa mi pęka z placzu... wyglądam jakby mnie pszczoly pogryzly taka jestem napuchnieta z placzu... tak sie wszytko zbieralo u mnie ze dzis poplynelam we lzach...

Aaa odebralam dzis ostatnie wyniki sprzed punkcji eatradiolu i progesteronu
Eatradiol 4266,00 pg/ml
Progesteron 1,2 ng/ml
Wiec sadze ze endo juz bylo nie receptywne w dniu transferu. Bo wynik byl z 17 maja a transfer 24 maja

Warto dać sobie czas na łzy i smutek dla dobra swojej psychiki [emoji8]
Będzie dobrze zobaczysz, zaświeci dla Ciebie i dla nas wszystkich staraczek jeszcze słoneczko [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Chcialam się jeszcze podzielić moimi wrażeniami po punkcji. Naczytalam się, żeby przed stosować bezzapachowe żele do mycia, żadnych perfum itd. Bo może być po wybudzeniu nie dobrze, mogą się pojawić mdłości itd. U mnie nic takiego nie wystąpiło. Wieczorem użyłam codziennego żelu pachnacego do mycia, rano mylam głowę codziennym szamponem, użyłam kremu do twarzy i antyperspirantu. W dodatku mąż sie jak zwykle wypsiukał....i NIC SIĘ NIE STAŁO. Żadna z dziewczyn, które byly ze mną na sali wypoczynkowej również nie miała rewolucji. Z resztą ja nigdzie w broszurach i w info od kliniki nie widziałam informacji o tych środkach bezzapachowych, tylko tutaj na forum. Koszulka, skarpetki i pozytywne nastawienie wystarczy :)
 
Dziewczyny dziś juz nie wytrzymalam podczas spotkania z przyjaciółka, ktora wie o naszych problemach... ryczalam przez 2h... troche emocje mi puściły, ale teraz to glowa mi pęka z placzu... wyglądam jakby mnie pszczoly pogryzly taka jestem napuchnieta z placzu... tak sie wszytko zbieralo u mnie ze dzis poplynelam we lzach...

Aaa odebralam dzis ostatnie wyniki sprzed punkcji eatradiolu i progesteronu
Eatradiol 4266,00 pg/ml
Progesteron 1,2 ng/ml
Wiec sadze ze endo juz bylo nie receptywne w dniu transferu. Bo wynik byl z 17 maja a transfer 24 maja
Kilka razy tak mialam płacz płacz i powiedzmy sobie użalanie nad swoim życiem i swoimi problemami .Zawsze mi pomagało myślenie że ręce nogi zdrowe mam dużo szukanie pozytywów w swoim życiu i porownywanie się do innych .Nasze problemy wiadomo są ciężkie tylko w tym co źle zawsze trzeba myśleć "mogło być gorzej" Justysia zaświeci słonko zobaczysz prędzej czy później o za to trzymam ogromne kciuki
 
Chcialam się jeszcze podzielić moimi wrażeniami po punkcji. Naczytalam się, żeby przed stosować bezzapachowe żele do mycia, żadnych perfum itd. Bo może być po wybudzeniu nie dobrze, mogą się pojawić mdłości itd. U mnie nic takiego nie wystąpiło. Wieczorem użyłam codziennego żelu pachnacego do mycia, rano mylam głowę codziennym szamponem, użyłam kremu do twarzy i antyperspirantu. W dodatku mąż sie jak zwykle wypsiukał....i NIC SIĘ NIE STAŁO. Żadna z dziewczyn, które byly ze mną na sali wypoczynkowej również nie miała rewolucji. Z resztą ja nigdzie w broszurach i w info od kliniki nie widziałam informacji o tych środkach bezzapachowych, tylko tutaj na forum. Koszulka, skarpetki i pozytywne nastawienie wystarczy :)

I dobrze-tylko to nie jest wymyśl tu na forum.
Niektóre kliniki i lekarze wprost to zalecają - bardziej do transferu niż punkcji ;)
 
reklama
Do góry