reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jaki miałaś wynik bety na samym początku?
To musi być super uczucie dowiedzieć się że są dwa serduszka
Musze to napisac bo normalnie nie wierze. Kobietki, czytajcie sie troche ze zrozumieniem, postarajcie sie czasem wczuc w to co pisze ktos inny...
@ilmenau kilka postow wczesniej pisala o obumarlym blizniaku... troche to nietaktowne pytac o bete i pisac do tej osoby o "super uczuciu" jakiego sie doznaje kiedy sie dowiaduje o dwoch serduszkach. Niepotrzebnie rozgrzebujesz tym stare rany...
 
Super wiadomość a potem wielki ból jak człowiek dowiaduje się, że jednemu Babelkowi przestało bić serduszko. Jestem szczęśliwa, że jedno dzieciątko z nami zostało.
Ja miałam betę 272,ale nie porównuj tego bo wystarczy o dzień późniejsza implantacja. Każda ciąża rozwija się w swoim tempie i nie jest wykluczone, że masz dwa Maleństwa w brzuszku!
Wow 272 to duuuuzo w porównaniu z moim 63 w 11 dniu po transferze. Liczę że w poniedziałek beta będzie dużo dużo większa...
 
Musze to napisac bo normalnie nie wierze. Kobietki, czytajcie sie troche ze zrozumieniem, postarajcie sie czasem wczuc w to co pisze ktos inny...
@ilmenau kilka postow wczesniej pisala o obumarlym blizniaku... troche to nietaktowne pytac o bete i pisac do tej osoby o "super uczuciu" jakiego sie doznaje kiedy sie dowiaduje o dwoch serduszkach. Niepotrzebnie rozgrzebujesz tym stare rany...
Posłuchaj akurat nie zrobiłam tego specjalnie i nie rozumiem Twoich złośliwości w moja stronę że rozgrzebuje stare rany... czasami wystarczy pomyśleć że akurat nie pamiętałam o tym lub nie przeczytałam o tym bo na tym forum jestem niecały tydzień.
Ilmenau jeśli Ciebie urazilam swoją niewiedzą to bardzo przepraszam.
 
Przykro mi bardzo że jedno serduszko przestało bić:-( :-( :-(
Super wiadomość a potem wielki ból jak człowiek dowiaduje się, że jednemu Babelkowi przestało bić serduszko. Jestem szczęśliwa, że jedno dzieciątko z nami zostało.
Ja miałam betę 272,ale nie porównuj tego bo wystarczy o dzień późniejsza implantacja. Każda ciąża rozwija się w swoim tempie i nie jest wykluczone, że masz dwa Maleństwa w brzuszku!
 
Posłuchaj akurat nie zrobiłam tego specjalnie i nie rozumiem Twoich złośliwości w moja stronę że rozgrzebuje stare rany... czasami wystarczy pomyśleć że akurat nie pamiętałam o tym lub nie przeczytałam o tym bo na tym forum jestem niecały tydzień.
Ilmenau jeśli Ciebie urazilam swoją niewiedzą to bardzo przepraszam.
To nie byla zlosliwosc. Wpis byl kilka postow wczesniej, a na forum jestes dzisiaj dosc aktywna.
 
W poniedziałek minie 2 tygodnie od transferu i mam dzwonić do kliniki i poinformować o wyniku testu.. I zobaczymy co mi powiedzą. Ale pewnie po świętach dopiero każą mi przyjechać, tak mi się wydaje. Najgorsze jest to że to moja pierwsza ciąża i pierwsze podejście do in vitro i nie wiem wszystkiego...

Spokojnie ja tez mam pierwsze podejście i jeśli się uda to tez będzie moja pierwsza ciaza i tez z dwoma bąblami w brzuszku ( mam nadzieję) [emoji173]️
 
Super wiadomość a potem wielki ból jak człowiek dowiaduje się, że jednemu Babelkowi przestało bić serduszko. Jestem szczęśliwa, że jedno dzieciątko z nami zostało.
Ja miałam betę 272,ale nie porównuj tego bo wystarczy o dzień późniejsza implantacja. Każda ciąża rozwija się w swoim tempie i nie jest wykluczone, że masz dwa Maleństwa w brzuszku!
Tez pewnie biedna bardzo to przezylas....
 
reklama
Do góry