reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hey dziewczyny proszę o pomoc , jestem w 25 dpt 2 dniowego zarodka i chciałam was się doradzić bo dzisiaj zrobiłam progresteron i ma 72 ng/ml, ostatnio 10 dni temu 67 i dał lekarz mi prolutex ale widać mi nie pomógł :( dziewczyny proszę co robić? Czy to nie za mały progresteron ?
Nicolee piękny progesteron:))))). W 25dpt miałam 23 i to już było ok:)
 
reklama
Dziewczyny czy mierzyla ktoras z was hcg w pozniejszych tygodniach ciazy?

23 marca mialam 28 tysiecy
A dzis w 7t6d mam 280 tysiecy...

Naczytalam sie o tym zasniadzie groniastym.... Czy jest jest juz zarodek i serduszko, to dalej cos takiego sie moze przytrafic? [emoji20][emoji20][emoji20]
Nie plamie, nic mnie nie boli, progesteron prawie 80 ng/ml

Po pierwsze niech ci maz odetnie dostep do internetu i bierze na lody[emoji23]po drugie z twoja beta jest wszystko ok, beta zwalnia dopiero od 10 -12tc hamuje okolo 20 tc i ta wartosc utrzymuje sie do porodu .Do tego czasu musi rosnac i to w grube setki.Wysokie Hcg jest potrzebne do tego zeby cialko zolte wydzielalo progesteron, od 10-12 tg przejmuje te funkcje łożysko cialko zolte powoli zanika i od tego tez momentu Beta zwalnia .
Oprocz tego zasniad groniasty wyglada na usg mozna bardzo szybko zauwazyc do tego dochodza rozne objawy ktorych ty nie masz.Masz serduszko , jest zarodek lepiej byc nie moze[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny czy mierzyla ktoras z was hcg w pozniejszych tygodniach ciazy?

23 marca mialam 28 tysiecy
A dzis w 7t6d mam 280 tysiecy...

Naczytalam sie o tym zasniadzie groniastym.... Czy jest jest juz zarodek i serduszko, to dalej cos takiego sie moze przytrafic? [emoji20][emoji20][emoji20]
Nie plamie, nic mnie nie boli, progesteron prawie 80 ng/ml
Nie, jak obraz usg jest prawidlowy to Ci juz nie grozi, mi tez tak rosla, myslalam ze mam trojaczki :). Nie przejmuj sie, tak ma byc. Ciesz sie ciaza!
Hey dziewczyny proszę o pomoc , jestem w 25 dpt 2 dniowego zarodka i chciałam was się doradzić bo dzisiaj zrobiłam progresteron i ma 72 ng/ml, ostatnio 10 dni temu 67 i dał lekarz mi prolutex ale widać mi nie pomógł :( dziewczyny proszę co robić? Czy to nie za mały progresteron ?
Progesteron masz bardzo dobry i 67 i 72 to super wartosci.
 
Po pierwsze niech ci maz odetnie dostep do internetu i bierze na lody[emoji23]po drugie z twoja beta jest wszystko ok, beta zwalnia dopiero od 10 -12tc hamuje okolo 20 tc i ta wartosc utrzymuje sie do porodu .Do tego czasu musi rosnac i to w grube setki.Wysokie Hcg jest potrzebne do tego zeby cialko zolte wydzielalo progesteron, od 10-12 tg przejmuje te funkcje łożysko cialko zolte powoli zanika i od tego tez momentu Beta zwalnia .
Oprocz tego zasniad groniasty wyglada na usg mozna bardzo szybko zauwazyc do tego dochodza rozne objawy ktorych ty nie masz.Masz serduszko , jest zarodek lepiej byc nie moze[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kocham Cie [emoji3590] dziekuje za te słowa bo juz umieralam ze strachu, maz wlasnie chcial odciac mi internet ale sie nie dalam [emoji23][emoji28]

Obys miala racje, dziekuje jeszcze raz za mega wsparcie [emoji8][emoji8] troche mi ulzylo, w poniedzialek mam wizyte u profesora to w bialymstoku ma swietny sprzet, powiem zeby tam sie dobrze przygladal [emoji4] dzieki [emoji9]
 
reklama
Do góry