reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie po długiej nieobecności! Po 1,5 roku od poronienia wracam do gry. W sobotę miałam punkcję, pobrano 11oocytów. Od dziś Luteina 3x2,Duphaston 3x1, Estrofem 2x1 i Prolutex 1x1. Najbardziej obawiam się tych zastrzyków, bo przez ostatnie 2 tygodnie przyjęłam około 25 zastrzyków z Menopuru i Orgalutranu, one miały naprawdę cienką i krótką igielke, a do tego Prolutexu dostałam zwykle strzykawki i igły, które już tak fajnie nie wyglądają... Nie ukrywam, że panicznie podchodzę do wszystkich rodzaju kłuć. W poniedziałek mam dzwonić ile komoreczek się zaplodnilo i kiedy transfer. Leczymy się u prof. Kurzawy w Vitrolive w Szczecinie.
Olka ja do teraz napierniczam jeszcze po 2 zastrzyki dziennie, pustych strzykawek juz mam caluśka torbe. Przyzwyczaisz sie ;) ja mialam okres, ze wolalam zrobic zastrzyk nic przelknac kolejna tablete.
Witam po długiej przerwie...Dżoasia. .moja Ty...czytając, ze nareszcie udało Ci się in vitro aż łezka w oku się pojawiła. ..pamiętam ile wsparcia miałam od Ciebie. ..i jak bardzo mi kibicowalas i wierzyłas, że się udało. ...tak bardzo życzyłam Ci tego szczęścia. ..Vinszka my podobnie rodzilysmy a teraz Ty znowu w ciazy...cudownie i tez tego pragnę gratuluję kolejnego udanego transferu! !!Ja jestem 4 dpt i tak jak ostatanio świruje. ..znowu objawy typowo okresowe, takie same jak przy pierwszej ciąży ale i takie same jak co miesiąc przed miesiączka. ..Za wszystkie z Was trzymam kciuki. ..i powiem Wam jedno. .in vitro się udaje, wcześniej czy później. ..ale przynosi największe Szczęście. ..i warto o Nie walczyć ze wszystkich sił
Natalcia kochana, dziekuje za mile slowa :)
Aaaaale to ze sie udalo powiem dopiero jak urodze. Do tego jeszcze niestety daleko.
Nie pamietam czy pisalas kiedys czy masz coreczke czy synka? W ogole gratuluje, ze udalo ci sie donosic i urodzic malenstwo :) trzymam mocno kciuki za piekny pozytywny tesciorek! No i nie pocieszacie mnie, ze wy juz po rodzenstwo wracacie a mi ledwo co zaczac dopiero teraz brzuch odstawac :huh::huh:8-) buziak!
 
Laski, jak to jest z wchłanialnością Luteiny? Przyjmuje ją dopiero od dziś 3x2 100mg, rano zaaplikowałam dwie i teraz kolejne dwie, ale palcem wyczułam, że te wcześniejsze jeszcze się wcale nie rozpuscily.
Ja teraz 3x4 i wypływa okropnie. Luteina jest okropna... ale powiem Ci że u mnie to raczej lejąca się jak w tabletce... Boże jak to głupio brzmi.
 
Ja teraz 3x4 i wypływa okropnie. Luteina jest okropna... ale powiem Ci że u mnie to raczej lejąca się jak w tabletce... Boże jak to głupio brzmi.
Powiem Wam, że jak dla mnie to lepszy w zastrzyku. Nie trzeba się zastanawiać czy za mało się wchłonęło itp
Aktualnie mam cały zestaw - lutinus, duphaston i prolutex więc chyba starczy :) Mąż się śmieje, że każdą stroną go biorę :-D
 
Witam po długiej przerwie...Dżoasia. .moja Ty...czytając, ze nareszcie udało Ci się in vitro aż łezka w oku się pojawiła. ..pamiętam ile wsparcia miałam od Ciebie. ..i jak bardzo mi kibicowalas i wierzyłas, że się udało. ...tak bardzo życzyłam Ci tego szczęścia. ..Vinszka my podobnie rodzilysmy a teraz Ty znowu w ciazy...cudownie i tez tego pragnę gratuluję kolejnego udanego transferu! !!Ja jestem 4 dpt i tak jak ostatanio świruje. ..znowu objawy typowo okresowe, takie same jak przy pierwszej ciąży ale i takie same jak co miesiąc przed miesiączka. ..Za wszystkie z Was trzymam kciuki. ..i powiem Wam jedno. .in vitro się udaje, wcześniej czy później. ..ale przynosi największe Szczęście. ..i warto o Nie walczyć ze wszystkich sił

[emoji110][emoji110][emoji110] Powodzenia i fluidy ciążowe wysyłam!
Miło Ciebie widzieć że wracasz!
 
Olka ja do teraz napierniczam jeszcze po 2 zastrzyki dziennie, pustych strzykawek juz mam caluśka torbe. Przyzwyczaisz sie ;) ja mialam okres, ze wolalam zrobic zastrzyk nic przelknac kolejna tablete.

Natalcia kochana, dziekuje za mile slowa :)
Aaaaale to ze sie udalo powiem dopiero jak urodze. Do tego jeszcze niestety daleko.
Nie pamietam czy pisalas kiedys czy masz coreczke czy synka? W ogole gratuluje, ze udalo ci sie donosic i urodzic malenstwo :) trzymam mocno kciuki za piekny pozytywny tesciorek! No i nie pocieszacie mnie, ze wy juz po rodzenstwo wracacie a mi ledwo co zaczac dopiero teraz brzuch odstawac :huh::huh:8-) buziak!
Zdrowy Synek jest z nami :) ❤ Bardzo bym chciała rodzeństwo dla Niego... Ale Ty Kochana z tego co wyczytałam to Dwa Skarby nosisz pod serduszkiem?
 
[emoji110][emoji110][emoji110] Powodzenia i fluidy ciążowe wysyłam!
Miło Ciebie widzieć że wracasz!
Biorę wszystkie fluidy :) Bardzo ich potrzebuje :) Transfer był dużo gorszy od poprzedniego... Bolesny... Lekarz nie mógł się dostać, przez moją blizne po cesarce. Poprzedni transfer trwal 2 minuty a ten 35 minut... Pytałam lekarza czy to może mieć wpływ... Mówił, że nie ale ja i tak już w internecie się naczytalam :/
 
reklama
Biorę wszystkie fluidy :) Bardzo ich potrzebuje :) Transfer był dużo gorszy od poprzedniego... Bolesny... Lekarz nie mógł się dostać, przez moją blizne po cesarce. Poprzedni transfer trwal 2 minuty a ten 35 minut... Pytałam lekarza czy to może mieć wpływ... Mówił, że nie ale ja i tak już w internecie się naczytalam :/

U mnie też był problem się dostać, ale nie trwało to aż 35 min. [emoji33]
 
Do góry