reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo wam wszystkim i każdej z osobna dziękuję że pamiętacie o mnie:)
Proszę badajcie szyjki na każdej wizycie w ciąży, dbajcie o siebie i dziecko. Ja badałam szyjkę i robiłam wymazy z posiewem a mimo to spotkało mnie coś okropnego. Jestem cały czas w szpitalu i naprawdę są różne sytuacje. Rodzą się tak maleńkie te dzieci i niestety niewiele można zrobić. Porody przedwczesne to tak naprawdę jedna wielka zagadka.

Wczoraj usunięto mi pessar, mam 0.5 cm rozwarcia więc czekamy. Ponoć rozwarcie na 0.5 cm nie jest dramatem na tym etapie ciąży:) Odezwę się jak moja maleńka będzie na świecie.
Motylku pewnie że myślimy i to bardzo czesto jesteś bardzo dzielna, trzymaj się cieplutko
 
To pierwsza weryfikacja w 2 dpt i u mnie każą robić progesteron, estradiol i beta (ale tu nie wierzę, że coś będzie).

Ogólnie dwa lata temu wyglądało to zupełnie inaczej. [emoji848] Czemu zmienili to ja nie wiem [emoji1745] pewnie żeby kasa się zgadzała, a mnie fundują stres, nadzieję i oczekiwanie na wynik. Powinien być ok. 12.
Kurcze no wlasnie beta raczej nie wyjdzie a tak jak kowisz emocji bedzie duzo. A jak mialas za pierwszym razem weryfikacje po transferze? Pamietasz moze? Tez sprawdzalas progesteron i estradiol? Kochana ty teraz bylas na sztucznym cyklu tak? Kyrcze tyle nas tu ze juz nie pamietam. To czekamy na wyniki po 12. ♥♥ trzymam kciuki by bylo wszysyko ok
 
Bardzo wam wszystkim i każdej z osobna dziękuję że pamiętacie o mnie:)
Proszę badajcie szyjki na każdej wizycie w ciąży, dbajcie o siebie i dziecko. Ja badałam szyjkę i robiłam wymazy z posiewem a mimo to spotkało mnie coś okropnego. Jestem cały czas w szpitalu i naprawdę są różne sytuacje. Rodzą się tak maleńkie te dzieci i niestety niewiele można zrobić. Porody przedwczesne to tak naprawdę jedna wielka zagadka.

Wczoraj usunięto mi pessar, mam 0.5 cm rozwarcia więc czekamy. Ponoć rozwarcie na 0.5 cm nie jest dramatem na tym etapie ciąży:) Odezwę się jak moja maleńka będzie na świecie.
Kochana czekamy na wiesci, jestem dobrej myśli. Moze dociagniesz jeszcze troszkę. Sciskam mocno ♥♥♥
 
Kurcze no wlasnie beta raczej nie wyjdzie a tak jak kowisz emocji bedzie duzo. A jak mialas za pierwszym razem weryfikacje po transferze? Pamietasz moze? Tez sprawdzalas progesteron i estradiol? Kochana ty teraz bylas na sztucznym cyklu tak? Kyrcze tyle nas tu ze juz nie pamietam. To czekamy na wyniki po 12. [emoji813][emoji813] trzymam kciuki by bylo wszysyko ok
Wcześniej miałam weryfikację pierwsza też w 2 dpt ale bez bety. Czyli estradiol i progesteron. Po wynikach dostałam telefon i zalecenie na branie luteiny pod język. Później w 6 dpt była jeszcze dodatkowo beta i tu już wynik 36, na własną rękę zrobiłam po dwóch dniach (8 dpt) i przyrost był chyba coś koło 94.

Edit. A co to cyklu to nie wiem... bo było od razu po stymulacji, czyli pewnie też sztuczny.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
MARZEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-03-15 jolancik transfer!!!!
2019-03-15 Vinszka I weryfikacja
2019-03-16 Agonia777 wizyta przed transferem
2019-03-16 Pini88 transfer!!!
2019-03-18 Marzycielka7 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-03-19 Vinszka II weryfikacja (beta)!!!
2019-03-19 Ela86 usg III trymestru ❤️
2019-03-19 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-03-21 delfin79 badanie prenatalne ❤️
2019-03-21 Justyska13 wizyta kontrolna z wynikami
2019-03-22 Vinszka III weryfikacja (beta)!!!
2019-03-23 Dzoannna beta!!!
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-01 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-10 Kingul II prenatalne ❤️
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-04-23 dżoasia II prenatalne ❤️ ❤️
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Dzień dobry!

Dzisiaj wszystkie zaciskamy mocno ✊ ✊ ✊ za transfer u @jolancik - niech Kropek zostanie z tobą przez kolejne 8.5 miesiąca!
Dzisiaj tez nasza @Vinszka ma pierwszą weryfikację po transferze - nie przejmuj się kochana jak beta nie wyjdzie, bo to jeszcze trochę za wcześnie, ważne, żeby inne parametry były w normie!

Miłego dnia!
 
Wcześniej miałam weryfikację pierwsza też w 2 dpt ale bez bety. Czyli estradiol i progesteron. Po wynikach dostałam telefon i zalecenie na branie luteiny pod język. Później w 6 dpt była jeszcze dodatkowo beta i tu już wynik 36, na własną rękę zrobiłam po dwóch dniach (8 dpt) i przyrost był chyba coś koło 94.

Edit. A co to cyklu to nie wiem... bo było od razu po stymulacji, czyli pewnie też sztuczny.
Aha... to czekamy na wyniki po 12. Czyli za pierwszym razem mialas sztuczny cykl bo po stymulacji i teraz tez przy crio mialas sztuczny? Kochana a co wyszlo z tego badania przrd crio tzn chyba receptywnosc endo mialas?
 
reklama
Do góry