reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny z calego serca dziekuje za ogromne wsparcie ktore od was dostalam podczas dlugiej drogi walki o dziecko. Przedstawiam wam Marysie ktora urodzila sie 20.02.19 silami natruty:)
Jaki słodki okruszek. Szczere gratulacje [emoji8]

Marzenia się spełniają [emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Dlaczego nie lewy?;) No napiszcie mi proszę na priv...potrzebuje uspokojenia;)
Kochana ja poznałam obu, i lewego i zamore. I szczerze powiem że lewy zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, nawet chciałam iść do niego na konsultacje ale cena trochę mnie zniechęciła, Zamora z kolei trochę małomówny ale bardzo w porządku, robił mi transfer i chciał mi nawet dołożyć leków ale moja dr prowadzaca się nie zgodzila.Kolejna procedurę planuje właśnie u niego.
 
Cześć moje Anioły. Moja śnieżynka juz sie układa wygodnie w moim brzusiu ale mam dzien świra, biegam cały dzien po mieście, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, okazało sie ze mam za niski progesteron wiec bede brac zastrzyki przez 2 tyg ale czego sie nie robi. Dr sie śmiał przy usg jak mi pokazywał zarodek „proszę jaki piękny brązowooki :-)” bo u nas na 100% beda brązowe oczy ze względu na brak w genach rozjaśnienia Hehehe
 
Dziewczyny z calego serca dziekuje za ogromne wsparcie ktore od was dostalam podczas dlugiej drogi walki o dziecko. Przedstawiam wam Marysie ktora urodzila sie 20.02.19 silami natruty:)

Cudowna dziewczynka[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️tylko tulic, Gratuluje mamusiu, dobrze sie spisalas[emoji4][emoji106][emoji7]
 
Cześć moje Anioły. Moja śnieżynka juz sie układa wygodnie w moim brzusiu ale mam dzien świra, biegam cały dzien po mieście, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, okazało sie ze mam za niski progesteron wiec bede brac zastrzyki przez 2 tyg ale czego sie nie robi. Dr sie śmiał przy usg jak mi pokazywał zarodek „proszę jaki piękny brązowooki :-)” bo u nas na 100% beda brązowe oczy ze względu na brak w genach rozjaśnienia Hehehe
Super ;) teraz niech się zadomowia,kto ci robił transfer?
 
Cześć moje Anioły. Moja śnieżynka juz sie układa wygodnie w moim brzusiu ale mam dzien świra, biegam cały dzien po mieście, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, okazało sie ze mam za niski progesteron wiec bede brac zastrzyki przez 2 tyg ale czego sie nie robi. Dr sie śmiał przy usg jak mi pokazywał zarodek „proszę jaki piękny brązowooki :-)” bo u nas na 100% beda brązowe oczy ze względu na brak w genach rozjaśnienia Hehehe

To cudownych 9 miesiecy[emoji173]️
 
Cześć moje Anioły. Moja śnieżynka juz sie układa wygodnie w moim brzusiu ale mam dzien świra, biegam cały dzien po mieście, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, okazało sie ze mam za niski progesteron wiec bede brac zastrzyki przez 2 tyg ale czego sie nie robi. Dr sie śmiał przy usg jak mi pokazywał zarodek „proszę jaki piękny brązowooki :-)” bo u nas na 100% beda brązowe oczy ze względu na brak w genach rozjaśnienia Hehehe

Bardzo się ciesze ze wszystko poszło jak trzeba [emoji847]
Teraz czekamy na szczęśliwy finał za kilka miesięcy i fotkę od cioci forumowej [emoji16]
Jaki Ci wyszedł progesteron ?
Ja mam jutro wizytę , zobaczymy jaki doktor ma plan na mnie
A miałyśmy razem transferować ale to nic będę starała się Ciebie dogonić [emoji173]️
 
reklama
Jesteśmy już w domku. Kontrola za 3 miesiące podobno się wchłaniaja. Buziaczki dziewczynku. Jagiooda moja corka 11 letnia jest od Zamory. Trzymaj się go.
Dziewczyny z calego serca dziekuje za ogromne wsparcie ktore od was dostalam podczas dlugiej drogi walki o dziecko. Przedstawiam wam Marysie ktora urodzila sie 20.02.19 silami natruty:)

Dziewczyny, jeszcze raz wielkie gratulacje. Niech wasze Córeczki pieknie i zdrowo rosną, a wy cieszcie się swoimi małymi cudami :) :) :)
 
Do góry