reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki za cynk. Ruchów nie czuję, choćbym nie wiem jak się w siebie wsłuchiwala. Też bym już chciała, ale np moja siostra poerwsze dziecko zaczęła czuć dopiero w 23 tygodniu, więc pewnie jeszcze poczekam...

Ilość nie taka zła, a ile zarodków z nich?

Musiałaś trafić w naczynko, też mi się tak robiło po neoparinie czasem, taki los :/
Co do naprotechnologii zgadzam się z @annemarie, to, że u znajomycb wystarczyla zmiana diety, tzn nie mieli prawdziwego problemu.
W naszym przypadku koncentracji plemników 0.5 mln/ml zmiana diety raczej nic by nie dala, a od specjalistów od napro uslyszelibyśmy, ze adopcja i modlitwa nam została, albo co gorsza zwodziliby nas latami. Naprotrchnologia zajmuje się tym, co powinien załatwić endokrynolog, androlog i ginekolog w swoim gabinecie. Może gdyby pompowali pieniądze w jakiś rozsądny program, mogłybyśmy się szybciej dostać do tych lekarzy.i zdiagnozować problem. A tak jesteśmy atakowane przez twórców tej "metody" i nazywane morderczyniami własnych dzieci.

Ssurykatko ja tez nie czuje nic a nic ;)
Idziemy łeb w łeb ;)
 
Poczekaj Agnieszka, bo ja staram się jakoś ułożyć w głowie Twoją historię... to ile transferów z każdej stymulacji miałaś? Wszystkie zarodki padały?

No w końcu bliźniaki :)
Z pierwszej stymulacji jeden transfer z drugiej stymulacji jeden transfer A z trzeciej stymulacji był transfer dwóch zarodków i jeden transfer mrozaczka
 
Biedrona i Surrykatko, kupcie sobie detektor tetna, juz wam tu kiedys marudzilam na temat. Ja dzieciaki ciagle czuje, az czasami bym chciala troche spokoju np w nocy. Ale jak mi np. cisnienie spada to te dwa lobuzy sa spokojniejsze tez to wtedy radarem ich szukam. Na ebayu czy amazonie mozna uzywany kupic za mala kase[emoji847]po co sie denerwowac macie.
 
Biedrona i Surrykatko, kupcie sobie detektor tetna, juz wam tu kiedys marudzilam na temat. Ja dzieciaki ciagle czuje, az czasami bym chciala troche spokoju np w nocy. Ale jak mi np. cisnienie spada to te dwa lobuzy sa spokojniejsze tez to wtedy radarem ich szukam. Na ebayu czy amazonie mozna uzywany kupic za mala kase[emoji847]po co sie denerwowac macie.

Aniu Mario - czujesz bo masz podwójnie ;)
Jakoś nie chce kupować bo zeswiruje jeszcze bardziej - tak sobie zyje od usg do usg.
Pozatym jak jestem hipopotamica i podobno później u nas zaczyna się coś czuć ;)
 
reklama
Dziewczyny bylismy dzis z mężem na badaniach. Tzn maz byl na seminogramie, chromatynie, MAR, i test wiązania kwasem hialuronowym. Okazalo sie tak jak pani wczesnij mowila ze tych dwóch ostatnich nie zrobia z uwagi na niska koncentracje. Seminogram juz dostaliśmy i wyniki bez zmiwn koncentracja dalej poniżej 1mln. Nie udalo sie zrobić wyników odnosnie ruchliwości i żywotności a nawet lepkosc sie pogorszyla i jeat 3+++ a wczesniej było 2++. Pytalismy kiedy maz może poddwc sie kolejnym badaniom to pani z dzina mina popatrzylw sie na nas ibpowiedzialq ze najpierw radziłaby pojsc z tymi wynikami do lekarza. .. tylko po co jesli one sa takie same jak do tej pory i zalezy nwm na pozostalych... mamy czekac ok 2-3 tyg na chromatynr o ile uda si ja tez zrobic.
Wynikow nie wysylaja mailowo tylko osobiscie.
Byłam u endokrynologa ze swoja tarczyca i jest ok dostalam taka sama dawke jak mialam 0,37 mam zglosic sie za ok 3 jesli do tego czasu nie uda mi sie zajsc w ciaze a jesli uda si transfer to zaraz po nim mam sie zgłosić by sprawdzic wszystkie hormony w ciazy.
Wit D3 jest u mnie super 44 mam brac do kwietnia 4000 jak do tej pory a poznij wystarczy 2000.

Dziewczyny doradzcie cos z tymi badaniami meza co mamy robic?
Co z ta lekkością, jak ja zmniejszyc?
Dziewczyny pomóżcie czy da sie cos z tym zrobić tzn z ta lepkoscia? Kiedy maz moze ponownie podejsc do oddania nasinia by zrobic te dwa kolejne badania?
 
Do góry