reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Akatombo - tak, tak robił HLA - dla mnie te wyniki to czarrrna magia.
Dla mnie też. Jak próbowałam sama coś szukać, to wyszło, że brakuje mi kilku ważnych kirów odpowiedzialnych za implantację, m.in. ten 2DS5 i byłam podłamana. Ale wysłałam wujkowi Jarkowi i on, patrząc na wyniki HLA męża, napisał, że nie potrzeba dodatkowych leków, czyli nie jest źle. Nie rozisywał sie, ale jak tak sobie tłumaczę, że u nas HLA męża jakoś rekompensują moje brakujące KIRy. Musisz kochana poczekać na wizytę i uzbroić się w cierpliwość.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LUTY to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-02-01 Kamaaa wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-01 NataliaNNN wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-02 jolancik wizyta przed transferem
2019-02-02 Dzoannna podglądanie jajeczek
2019-02-04 Majaaa badanie prenatalne ❤️
2019-02-04 Cytrynka122 II weryfikacja bety
2019-02-05 mariakowalska89 badanie prenatalne ❤️
2019-02-05 Baylee wizyta pęcherzykowa!
2019-02-06 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-09 Vinszka wizyta kontolna cyklu
2019-02-11 Olusja1987 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-13 Beata 4 połówkowe ❤️ ❤️
2019-02-13 Marzycielka7 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-14 Sol podglądanie maluszka ❤️
2019-02-14 Laurka2019 podglądanie jajeczek
2019-02-15 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-02-18 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-02-19 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-19 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-20 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-22 Ela86 podglądanie maluszka ❤️
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-25 dżoasia badanie prenatalne ❤️ ❤️
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Cześć dzdziewzyny, ja dziś w nerwach, bo plamię. Przypuszczam, że to mój polip doszedł do głosu, ale strasznie się boję. 2 dni temu bejbi fikało na usg. Bolec mnie nic za bardzo nie boli, ale nerwa mam. @Sol, możesz mnie wspomóc dobrym słowem? Jak wyglądały u Ciebie plamienia z polipa? U mnie na razie różowa i brązowa wydzielina, ale boję się, że się rozkręci, jak orzed świętami... (choć wtedy miałam podrażnione po cytologii, teraz nikt mnie nie tam nie tykał).
Kochana nie bój się i nie przejmuj. Mi lekarz od razu powiedział. Będzie Pani plamic cała ciąże.
Na Twoim etapie to już plamieniami nie ma co tak strasznie stresować ale na pewno trzeba obserwować żeby się nie rozkrecily. Mój polip plamil co dziennie, szczególnie rano, zazwyczaj na różowo, potem był spokój większość dnia i kolejnego ranka znowu. I tak było 2 tyg, potem przerwa, znowu 2 tyg non stop i przerwa. Nauczyłam już się te plamienia rozpoznawać i żyć z nimi bez większego niepokoju.
A teraz sama wiesz już polipa nie ma.
Jakby coś to pisz na priv. Kochana. Pogadamy.
Na pewno z dzidziusiem jest wszystko ok. [emoji177]
 
Drogie Panie , Mądre głowy - poczytajta mój genotyp kir - i choć trochu proszę mnie oświecić.
Wizyta u wujka Jarka dopiero 15.03.
@annemarie @dżoasia @tina35 @Dgd @Kurcia i kogo jeszcze zapomniałam.
Zobacz załącznik 938917

Dostaniesz raczej Accofil do procedury, masz duzo nieobecnych kirow i genotyp AA , moge to ze soba tylko tak porownac i reszta nieszczesnic. Ale Hej[emoji106]glowa do gory , sa ciaze takze z takimi wynikami.buziaki
 
Surcia, jak nie masz to kup sobie detektor tetna plodu. Sluchanie serduszka bardzo uspokaja.Nie wiem skad u ciebie plamienie, trzymaj sie kochana[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Gratuluję!!!!! Jak się czujecie?
@redferrari - gratuluję suuuppppeeerrrr. Prosimy wagę i cm Alusi nam tu podać jak ochłoniesz. Duże buziole od ciotek
Gratulacje!!! ❤️❤️❤️
Ale super! Życzę wam cudownej pierwszej nocki razem oraz cudownych dni. Niech Malutka zdrowo rośnie a mama szybko wraca do sił!

Jak będziesz mieć chwilę to napisz nam coś więcej, ile waży Malutka i ile ma cm :D

Poród był niespodziewany, bo na wizycie lekarz zobaczył jakieś smugi w płynie owodniowym - kazał to skonsultować w szpitalu - a tam stwierdzili, że nie ma co ryzykować ciąża donoszona, więc rozwiązujemy... wylądowałam na oddziale bez niczego - torby koszuli kapci... nie było czasu na strach - kroplówka - leki przygotowujące do cc, znieczulenie i po chwili całowałam Skarbulka.
Nie znasz dnia i godziny :D
Alicja urodziła się długa na 55 cm i ważyła 2800 - chudzinka moja :)
Jesteśmy już w domku, poznajemy się i uczymy nawzajem...
Dziękujemy za wszystkie gratulacje...
I powiem Wam - warto!
Wszystko znosić, cierpieć, po nocach płakać, podnosić się po upadku naprawdę warto :)
 
Do góry