reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kobietki. Piszę bo oszaleje dzis bylam w medigen na badaniu Kir. I powiedzialam ze chce zrobic badanie Kir. Nie genotyp kir. A jest jeszcze epitopy kir. Mam nadzieje ze mowiac badanie kir zrobia mi genotyp kir prawda?? W medigen od razu pani zapytala czy dlw doc Pasnika, takze chyba nas tam troche juz bylo:)
 
reklama
A u mnie jest światełko w tunelu i w końcu widok na transfer. Ale to jeszcze w czw będę wiedzieć na 100%.
Jesuu... jak tak dalej pójdzie to będę betować w Wigilie :szok::szok:
Asia trzymam mocno kciukasy za te cudowne Święta!!!

Hej dziewczyny wróciłam :) musiałam trochę odreagować. Od wczoraj nic nie jadłam bo mi wszystko w buzi rośnie :( mam ogromne wsparcie u męża i może dlatego dochodzę do siebie. Jutro muszę powtórzyć betę ale wiecie jak jest. Lekarz nie daje mi nadzieji :( cały czas mnie kłuję jajników i ciągnie noga. Dzisiaj sobie siknelam bo mi sikaczami został i po czasie jakiś błąd ich wyszedł. To 9 dpt to wszystko u mnie jest takie !!!!!! Szkoda gadać. Nie wiem co dalej gdzie czego szukać. Został mi ostatni zarodek.
Wiem to czekanie najbardziej dobija i stresu ale jest tu cała zgraja dziewczyn od wsparcia.
Ozis czekamy na jutro.Ja ciągnięcia nogi nie mialam ale u znajomej skończyło się to ciążą.Tego Ci życzę.Poza tym może marne pocieszenie ale beta coś pokazuje czyli jest zagnieżdzenie.i masz jeszcze jeden zarodek.A u mnie zawsze beta O plus 0 zarodków.
 
Do góry