reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny, pytanie do tych ktore mialy cyste po invitro. Mam od poronienia w polowie roku bole na wysokosci wzgorka lonowego i pachwiny. Czasami ciagnie, kluje. Czy to by wskazywalo na cyste? Byly jakies pozostalosci po poronieniu ale zeszly rzekomo z okresem. Ostatnie @ poprzedzone sa brunatnymi plamieniami zanim normalny okres nadchodzi. Jeszcze czasami musze czesciej oproznic pecherz.
ja miałam 4 czynnościowe wg mojego lekarza, ale żem w ciązy to jednak stracha miałąm dużego objawy podobne częsty sik, uczucie pełności, ukucia przy nagłych ruchach, wchłonęły się na szczęście... usg nie zaszkodzi, chociaż jakby się pół roku utrzymywałą to inny rodzaj musi być bo te moje teoretycznie powinny zniknąć z okresem...
 
reklama
Cześć kobitki ja z zapytaniem odnośnie sexu :) w którym tygodniu ciąży jest już bezpiecznie u mnie 10t4dc i nie wiem czy już można baraszkować a nie ukrywam że miewam już sny erotyczne ;) :)
Życzę udanego tygodnia z samymi pozytywnymi wiadomościami pozdrawiam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji173]

Podobno można zawsze jak się nic nie dzieje, no ale ja nie mogę bo mam krwiaka i uziemiona ;(((
 
Cześć kobitki ja z zapytaniem odnośnie sexu :) w którym tygodniu ciąży jest już bezpiecznie u mnie 10t4dc i nie wiem czy już można baraszkować a nie ukrywam że miewam już sny erotyczne ;) :)
Życzę udanego tygodnia z samymi pozytywnymi wiadomościami pozdrawiam ✊✊✊❤❤❤
jeśli nic się nie dzieje to podobno od serduszka można :)
 
Cześć kobitki ja z zapytaniem odnośnie sexu :) w którym tygodniu ciąży jest już bezpiecznie u mnie 10t4dc i nie wiem czy już można baraszkować a nie ukrywam że miewam już sny erotyczne ;) :)
Życzę udanego tygodnia z samymi pozytywnymi wiadomościami pozdrawiam ✊✊✊❤❤❤
Lekarza bym sie zapytała czy mozna.. Moj na szczescie sam mowil ciagle nie nie nie.. hm. w koncu padło tak.. ale to dopiero bylo jakos pod koniec 5 miesiaca :o
 
reklama
Do góry