reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana, jedz do Pasnika. Takiego lekarz jak ten nie znajdziesz, powiem moja historie. Bylam u niego tylko raz, zaplacilam za jedna wizyte, przepisal co trzeba i caly kontakt z nim przez maila. Teraz biore Neupogen i za kazdym razem kaze mi sprawdzam morfologie, po otrzymaniu wyniku odpisuje mi codziennie co mam dalej robic. Nie zaplacilam mu za to ani grosza, odpowiada na maile, a takich jak ja jest bardzo duzo.

Dla porownania w Invicta chcialam porozmawiac o moich zarodkach z embriologiem bo wiedzialam ze sa bardzo slabe i musialam zaplacic 100zl, i jeszxze wyslac potwierdzenie wysylki, bez tego nie moglam nawet z embriologiem porozmawiac, inna kolezanka musiala doplacac innemu lekarzowi w Novum za wykonanie zabiegu bo on chcial to zrobic! Ogolnie porazka, czysty interes. Doktor Pasnik to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Takiego to tylko ze swieca szukac!!!! A wiec nawet jak daleko to jedz, ja lecialam ze szwajcarii aby sie z nim spotkac, to mysle ze i Ty ogarniesz!
Pewnie ze ogarnę :) a czy ktoś może mi wytłumaczyć o co z tą całą immunologia chodzi?
 
reklama
Ja nie wiem czy amh ma aż taki wpływ? U mnie pierwsze podejście 9 komórek pobranych,dobrych 4 a wyszedł z tego jeden zarodek (amh 4.60 ), drugie podejście amh gdzieś 2.60 13 komórek pobranych z czego 9 dojrzałych (wszystkie zapłodnione )a z nich 6 zarodków
Napewno ma duzy wplyw 1 podejście 12pwcherzykow z czego tylko 2 komórki 1 sie zaplodniła długi protokół amh 0.8 zobaczymy jak mi pójdzie w styczniu
 
dziewczyny mam pytanie choruje któras z was na niedoczynność tarczycy w styczniu podchodzę nie wiem czy nie powinnam odrazu brac wiekszej dawki dla dziecka 21 stycznia dopiero mam wizyte u endykronolga 17 12 histeroskopia nnie czeka zobaczymy czy pójdę długim czy krótkim protokołem mam nadzieję ze teraz się nam uda
 
dziewczyny mam pytanie choruje któras z was na niedoczynność tarczycy w styczniu podchodzę nie wiem czy nie powinnam odrazu brac wiekszej dawki dla dziecka 21 stycznia dopiero mam wizyte u endykronolga 17 12 histeroskopia nnie czeka zobaczymy czy pójdę długim czy krótkim protokołem mam nadzieję ze teraz się nam uda
Cześć. Ja mam niedoczynność, Hashi i IO. Przed transferem zbadaj hormony tarczycowe. Mnie doktor kazała badać glukoza i insuline i ogólnie krew. Jak będzie pozytywny test zrobić badania ponownie i od razu na wizytę. Czasem ciąża "leczy" tarczycę, a czasem jest gorzej. Wydaje mi się że nic nie rób na własną rękę i wszystko po konsultacji z dobrym endokrynologiem. Powodzenia !
 
Ja melduje ze wracam jutro do pracy. Dzis biore ostatnia tabletke.
Beta w srode wynosila 19800, a dzisiaj 1100. Mam nadzieje ze spadnie do zera a nie zatrzyma sie po drodze. Jutro tez kontrola.
Ironio. Tak czlowiek walczy zli czeka zeby byly dobre przyrosty, a teraz sie modli zeby dobrze spadalo... eh.
Super, ze tak szybko idzie. Ehh... daj znac jak po kontroli.
Ale ja cała teorie znam.
Szkoda gadać.... ;)
Skad ja to znammmmm - szewc w dziurawych butach chodzi...
Milego dnia wszystkim!!
 
reklama
dziewczyny mam pytanie choruje któras z was na niedoczynność tarczycy w styczniu podchodzę nie wiem czy nie powinnam odrazu brac wiekszej dawki dla dziecka 21 stycznia dopiero mam wizyte u endykronolga 17 12 histeroskopia nnie czeka zobaczymy czy pójdę długim czy krótkim protokołem mam nadzieję ze teraz się nam uda

Wszystko zależy od TSH. Na tej podstawie się modyfikuje.

@Dgd jak ze skurczami?

@Kurcia wiem, pół roku temu też trzymałam kciuki żeby spadała... a znajoma pielęgniarka pobierając krew mówiła: no, to trzymam kciuki zeby urosła! ...
Jestem pewna, że następny raz będzie ten właściwy. Życie Cię testuje...ale wierzę, że i wynagrodzi.

@Biedroneczka83 jak tam? Leżysz?
 
Do góry