reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja się zalamalam jak mi wyszło 0,2 ale potem koleżanka powiedziała żebym zrobiła w innym laboratorium i tam już miałam 0,72 . Nie wiem od czego to zależy, może na innym aparacie robią.
Ja się czasem zastanawiam czy aby napewno jest korelacja między tymi wynikami a ilością otrzymanych zarodków. Nam się udało otrzymać pięć zarodków, a lekarz mówił że jak będą dwa to będzie super.
 
Pozbieralam się z podłogi. Nie udało się beta 1.2 taka mi zawsze wychodzi jednostka liczyłam ze nastąpi cud ale cudów nie ma....
 
Ja się zalamalam jak mi wyszło 0,2 ale potem koleżanka powiedziała żebym zrobiła w innym laboratorium i tam już miałam 0,72 . Nie wiem od czego to zależy, może na innym aparacie robią.
Masakra to aż szok że może aż taka różnica wyjść. Ja też się zastanawiam czy gdzieś jeszcze nie zrobić. Jak mi wychodowalo 10 komórek z czego zaplodnilo się 6 to byłam w szoku ze Az tak dobry wynik. Lekarka też w szoku. Ciągle nam gadała że jak będą 2 to będzie dobrze
 
Kochane, ja jeszcze z jednym pytaniem, bo w nocy mi naszło i głowiłam się trochę... Czy dalej mogę brać dostinex i metforminę? Skontaktuję się z diabetologiem, ale on raczej nie odpowiada zbyt szybko.
Metforminę może Ci kazać odstawić, bo w PL nie jest to lek dopuszczony w ciąży. Ale w wielu krajach bierze się ją do końca ciąży i nie szkodzi. Zapobiega wczesnym poronieniom i np cukrzycy ciążowej. Ja bym chyba brała :) Dostinex może zmniejsz do pół tabl i zobaczysz co gin powie. Kiedy powtóreczka betki??? :)
@Dgd gratuluję cudu❤️❤️❤️❤️❤️❤️ mocno zaciskam ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ za piękny przyrost i pozytywne zakończenie.

Dla betujących kciuki zaciśnięte ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Mnie dopadło choróbsko i z zapaleniem krtani leżę plackiem na zwolnieniu. Mam zakaz gadania.

Miłego dnia Kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Zdróweczka :D
W poniedzialek.
Chyba ten dlugi czas diagnozy troche pomogl bo oswajalam sie z tym stopniowo.
Kurcia myślę o Tobie :* Powodzenia w poniedziałek. Betę kazali spr? Dla spokoju sprawdź czy spada jak powinna. Dokładnie - ten długi czas i nadzieja, która gaśnie stopniowo jest chyba lepsze od takiej nagłej wiadomości.
 
Bardzo, bardzo mi przykro. Który to dzień po transferze? Masz jakiś plan co dalej?
10 dzien po transferze 3 dniowego zarodka... Nie mam planu co dalej. Wizyta u lekarza zostaly nam 2 mrozaczki 5 dniowe ale jakiej klasy nie wiem nic nie wiem... Nie wiem czego sie nawet zlapac co zbadac przed 2 podejsciem...
 
reklama
Do góry