reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie. Pytałam się wcześniej o brak miesiączki. spowodowane chyba to było chorobą nowotworową może trochę za wcześnie się o to pytam bo powinnam zrobić badania i wtedy bym się czegoś dowiedziała teraz nic jeszcze nie wiem, ale nie mogę wytrzymać i musiałam chociaż spróbować się czegoś dowiedzieć o tej miesiączce bo to mnie martwi, słyszałam że nie zawsze brak okresu znaczy brak płodności, a wiem że są tu dziewczyny które się znają. stąd moje pytanie o miesiączkowanie czy ona koniecznie musi być regularna czy lekami można coś na to poradzić i jeszcze myślę żeby zrobić sobie samej narażę badanie AMH przed wizytą u ginekologa. moja choroba to rak jelita grubego miałam 20 naświetlań i operacje wycięcia 35 cm jelita grubego miałam miesiąc temu, więc wszystko jest świeże. A najśmieszniejsze jest to że dowiedziałam się o tym będąc u proktologa w sprawie hemoroidów bo podobno są okropne w ciąży i chciałam coś z nimi zrobić, przed planowaną ciążą
Musisz udac sie do gina zrobic badania , zobaczyc co sie tam dzieje. Jak zrobisz AMH poznasz swoja rezerwe , nie wiem ile masz lat. Mnie przez pcos czesto sie spoznial czasem cykle byly nawet po 60 - 70dni , raz nie mialam przez pol roku. Operacje mialas miesiac temu sam stres mogl duzo namieszac...
 
reklama
Ja go nie mam :( ja pierdziu to znaczy ze nigdy nie będę mama :(:(
Bedziesz, bedziesz, tylko trzeba sie odpowiednio do tego zabrac. Ale najwazniejsze ze byc moze poznalas wroga i wiesz z kim walczyc. Tylko teraz szukaj kliniki gdzie nie beda patrzec na ciebie jak na ufoluda jak przyjdziesz z zaleceniem domacicznego podania accofilu :)
 
Hej dziewczyny!!
mam wyniki obciążenia glukoza i nie wiem jak to interpretować. Pomóżcie.
 

Załączniki

  • wyniki.png
    wyniki.png
    38,4 KB · Wyświetleń: 110
Witajcie. Pytałam się wcześniej o brak miesiączki. spowodowane chyba to było chorobą nowotworową może trochę za wcześnie się o to pytam bo powinnam zrobić badania i wtedy bym się czegoś dowiedziała teraz nic jeszcze nie wiem, ale nie mogę wytrzymać i musiałam chociaż spróbować się czegoś dowiedzieć o tej miesiączce bo to mnie martwi, słyszałam że nie zawsze brak okresu znaczy brak płodności, a wiem że są tu dziewczyny które się znają. stąd moje pytanie o miesiączkowanie czy ona koniecznie musi być regularna czy lekami można coś na to poradzić i jeszcze myślę żeby zrobić sobie samej narażę badanie AMH przed wizytą u ginekologa. moja choroba to rak jelita grubego miałam 20 naświetlań i operacje wycięcia 35 cm jelita grubego miałam miesiąc temu, więc wszystko jest świeże. A najśmieszniejsze jest to że dowiedziałam się o tym będąc u proktologa w sprawie hemoroidów bo podobno są okropne w ciąży i chciałam coś z nimi zrobić, przed planowaną ciążą
kochana można indukować owulację lekami to nie problem, można też pozbyć się problemu, któy powoduje jej brak, np: jeśli to wysoka prolaktyna tą ją zbić lekami, albo jeśli pcos to czasami pomaga kauteryzacja jajników itp... pytanie tylko jaką jakość po naświetleniu mają jajeczka... jeśli oczywiście im się dostało przy okazji... oby nie wpłynęło to na jakość jajek... szybkiego sukcesu życzymy :)
 
Miłego dzionka baboszki i samych cudownych wieści.
@Biedroneczka83 - Ty kszakolcu - cudzie trwaj✊ @Akatombo - mocne tulaski. @Never give up forumowa koleżanko - wysypiaj się , wysypiaj na zaś -bo za pół roku to się może odmienić i całe nocki będą tany , tany z dzidzia. @Szczescie1986 - będziesz mamą , będziesz @Kurcia czymam ✊ @Agonia777 -"widzę" , że koleżanka bada wszystko - oj muszę brać z Ciebie przykład. @dżoasia - "mówię" Ci rok 2019 należy do Ciebie ✊. @sssurykatka wypoczywaj , wypoczywaj na zaś. Kogo pominęłam - przepraszam - ale czymam mega✊całym serduchem.
 
Hej dziewczyny! Wczoraj w 7 dc byłam na pierwszym podglądzie jajek, mam 2 większe po 13 i 14 mm i 4 mniejsze po 9 i 10mm. Czy jest szansa, że te mniejsze dogonią większe? Albo czy uda się naprodukwać więcej? Jakoś mnie ta ilość nie zadawala, miałam nadzieję że będzie koło 10ciu :(
Biorę Puregon po 225 j a od dziś dodatkowo Orgalutran (jakoś tak).
Druga sprawa to próbny transfer się nie powiódł. Lekarz nie mógł się dostać do macicy twierdząc, że mam jakąś blokadę. Powiedział, że spróbuje jeszcze podczas punkcji to będzie mógł sobie pozwolić na więcej. Czy u którejś z Was też był podobny problem a mimo to doszło do transferu?
 
Acha jeszcze mam jedno pytanie. Ponieważ wyszła mi dzisiaj febra na ustach, a że to groźny wirus to czy powinnam pomyśleć o odroczeniu ewentualnego transferu?
 
reklama
Hej dziewczyny! Wczoraj w 7 dc byłam na pierwszym podglądzie jajek, mam 2 większe po 13 i 14 mm i 4 mniejsze po 9 i 10mm. Czy jest szansa, że te mniejsze dogonią większe? Albo czy uda się naprodukwać więcej? Jakoś mnie ta ilość nie zadawala, miałam nadzieję że będzie koło 10ciu :(
Biorę Puregon po 225 j a od dziś dodatkowo Orgalutran (jakoś tak).
Druga sprawa to próbny transfer się nie powiódł. Lekarz nie mógł się dostać do macicy twierdząc, że mam jakąś blokadę. Powiedział, że spróbuje jeszcze podczas punkcji to będzie mógł sobie pozwolić na więcej. Czy u którejś z Was też był podobny problem a mimo to doszło do transferu?
Ja mam taki problem, każdy transfer mam w znieczuleniu, także nie martw się
 
Do góry