reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A potem zostaniesz z 4 zarodkami i dylematami moralnymi.... poza tym 6 to maks tylko tyle można zapłodnić [emoji6]
Jak tutaj czytam to na tle innych to świetna liczba
Jest bardzo dobrze głowa do góry - teraz w spokoju na transfer. ;)
Dzięki :) Do transferu jeszcze trochę czasu, może kwiecień,zależy kiedy wyznacza mi termin operacji, narazie czekam na info. Nie wiem kiedy po tym zabiegu można podejść do transferu.
 
reklama
Gosiu, ja dobrze pamiętam kto tu zasiał ziarenko dobra :) Karma wraca jak to mówią :D

A w jakiej jednostce masz podany ten estradiol?

Laurka zawaliłabyś jakbyś nie walczyła, jakbyś zbyt łatwo się poddała. Wysmarkaj się i do dzieła!! :) :*

Pójdźka witamy na pokładzie :) Bardzo ładny wynik stymulacji i o zarodkach też doczytałam. Zastanowiłabym się 2 razy czy robić tą kolejną stymulację, bo w razie czego kto to będzie rodził?
Chyba, że nie masz żadnych wątpliwości i resztę ze spokojem sumienia oddasz do adopcji, tooo ok :)

Ponoć nalezy się tydzien zwolnienia jak psu buda ;) Z tym, że to bardzo nieinwazyjny zabieg więc jeśli nie masz fizycznej pracy to spokojnie na drugi dzień możesz wracać!


Wszystko da się obejsc jak się chce :) Można np do pgs zbierać zarodki i badać "zbiorowo", bo nie opyla się po 1 czy 2 szt, to gruba kasa jest. A potem można napisać, ze pacjent zrezygnował, c'nie ? ;P

Dobrze chłopina gada, polać mu :D Aśki to sa twarde babki, nie zaniżaj nam statystyk haha :) Asiulka trzeba walczyć, po 1 razie się nie poddajemy! U mnie ponad 8 lat starań, z ivf walczę już półtora roku, z tego 3 ciąże i na razie żadnego dziecka. Ale! Nie wiem czy już pisałam, że Aśki to twarde babki?? :)

Kurciu jak odstawisz leki to bardzo możliwe, że samo pójdzie. Wiadomo, że nie od razu. Ale razem z sssurykacią zaklinam!!!!!!
Z oddaniem do adopcji nie będę miała problemu...Zobaczmy co jutro powie prowadzący i immuno,ale myślę, że wrócę w kwietniu po któregoś mrozaczka i na nich narazie poprzestaniemy. Dziękuję za miłe przyjecie:) :)
 
Gosiu, ja dobrze pamiętam kto tu zasiał ziarenko dobra :) Karma wraca jak to mówią :D

A w jakiej jednostce masz podany ten estradiol?

Laurka zawaliłabyś jakbyś nie walczyła, jakbyś zbyt łatwo się poddała. Wysmarkaj się i do dzieła!! :) :*

Pójdźka witamy na pokładzie :) Bardzo ładny wynik stymulacji i o zarodkach też doczytałam. Zastanowiłabym się 2 razy czy robić tą kolejną stymulację, bo w razie czego kto to będzie rodził?
Chyba, że nie masz żadnych wątpliwości i resztę ze spokojem sumienia oddasz do adopcji, tooo ok :)

Ponoć nalezy się tydzien zwolnienia jak psu buda ;) Z tym, że to bardzo nieinwazyjny zabieg więc jeśli nie masz fizycznej pracy to spokojnie na drugi dzień możesz wracać!


Wszystko da się obejsc jak się chce :) Można np do pgs zbierać zarodki i badać "zbiorowo", bo nie opyla się po 1 czy 2 szt, to gruba kasa jest. A potem można napisać, ze pacjent zrezygnował, c'nie ? ;P

Dobrze chłopina gada, polać mu :D Aśki to sa twarde babki, nie zaniżaj nam statystyk haha :) Asiulka trzeba walczyć, po 1 razie się nie poddajemy! U mnie ponad 8 lat starań, z ivf walczę już półtora roku, z tego 3 ciąże i na razie żadnego dziecka. Ale! Nie wiem czy już pisałam, że Aśki to twarde babki?? :)

Kurciu jak odstawisz leki to bardzo możliwe, że samo pójdzie. Wiadomo, że nie od razu. Ale razem z sssurykacią zaklinam!!!!!!
PG/ml
 
uu to sporo, może lepiej przerwać stymulację w takim razie wcześniej, hmmm
No i koniecznie niech cię zabezpiecza lekami na wszelki wypadek.
Dla pocieszenia powiem ci, że mój e2 ostatnio też był poza skalą, ale dostałam już przed punkcją dostinex i wszystko było ok, trochę miałam wzdęty brzuch itp ale obyło sie bez większych ekscesów
 
Hej dziewczyny.

Wszystkim szczęśliwym gratuluję :):):) szczególnie duże gratulacje dla @sssurykatka czytałam, trzymałam kciuki i cieszyłam się razem z Tobą.
@Kurcia trzymaj się dzielnie ale kciuków nie puszczam za Twojego Kurczaczka:):):):)
Pozostałe którym się nie udało mocno tulę.

@Sol @Mieciu85 szacun za pomysł[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] na forum gdzie Gosia się udzielała wiadomość rozeszła się migiem i nie nadążałam rozsyłać na priv danych.

U mnie na razie czekamy. W Medigen wyjaśnili mi co oznacza męża brak epitopów i cytuję "Interpretacja nie jest prosta, trzeba w przypadku niepłodności brać pod
uwagę wyniki innych badań i wiedzę z wywiadu.

Czysto teoretycznie i w dużym skrócie można to tłumaczyć, że brak
epitetów u męża tak działa na Pani komórki NK, że nie pomagają lub wręcz
działają na szkodę zarodka.".
Jednym słowem nie jest kolorowo:-( :(:-( :(:-( :(. Czekam jeszcze na aktualne komórki NK i wysyłam wszystko do wujka Jarka. Ciekawe co on na to zaradzi.

Super kochana wlasnie nasza @dżoasia pisala mi, ze wiadomosc poszla tez na inne fora! Tutaj caly sztab organizacyjny jest ;) Fajnie, ze wsystkie dzialamy dla naszej kruszynki[emoji173]️

Jejku z tymi epitetami to pierwsze slysze, mieliscie chyba jakies doglebne badania. Jesli NK szaleja z tej przyczyny to moze wujek Jarek cos wymysli sensownego. Kiedy chcialabys wracac po sniezynke?
 
Super kochana wlasnie nasza @dżoasia pisala mi, ze wiadomosc poszla tez na inne fora! Fajnie, ze wsystkkie dzialamy dla naszej kruszynki [emoji173]️

Jejku z tymi epitetami to pierwsze slysze, mieliscie chyba jakies doglebne badania. Jesli NK szaleja z tej przyczyny to moze wujek Jarek cos wymysli sensownego. Kiedy chcialabys wracac po sniezynke?
te inne fora to m.in. właśnie sprawka elfika @Agonia777 :D
 
reklama
Dziewczyny bylam dzis w no.um u dr. Z. Chcialam zeby zlecila mi jakies badania przed crio. Nie zlecila ani jednego...nie miala pomyslu. Wizyta trwala 5 min i dowiedzialam sie ze mam przyjsc 5 dni przed okresem w cyklu gdy zdecyduje sie na crio... takze tak.. no ale jak zapytalam o kd to mowila ze po to to tylko do ostravy. W pl czeka sie ma swieza komorke od8 do 10 mcy. Tam w zasadzie sie nie czeka. @kalno to info dla Ciebie i moze dla mnie przydatne

Kurcze to slabo z ich strony, ze zadnych sugestii :/. Ja wierze, ze sie uda z tym balwankiem! A Ty Anetka na wycieczce w Lodzi bylas u Pasnika? Bo juz sie gubie moze on by cos zalecil? Kochana te 8-10 miesiecy to moze w Novum sie czeka, bo oni sie chyba w tym nie specjalizuja, ja w Polsce tydzien czekalam na dawczynie ze swiezych. Jesli chodzi o Czechy nie mam takiego rozeznania, ale z tego co dziewczyny pisaly to nie tylko Ostrava, w Pradze sa dobre kliniki, Brno tez z tego co czytalam. Ale mam nadzieje, ze Ci ta informacja nie bedzie potrzebna!
 
Do góry