reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć! :)
Zgadnijcie co dziś robię?
Idę na betę i proga, nie wiem po co beta, tak mi przykazali w klinice przed wizytą serduszkową. Po raz pierwszy chyba odpuszczę sobie nerwy przed betą, nawet jie wiem ile powinna wynosić. Tydzień temu było ponad 24 tys...
Miłego dnia! Jadę dzis wymienić opony bo śniegu naniosło, no kto by się spodziewał :)
 
reklama
Cześć! :)
Zgadnijcie co dziś robię?
Idę na betę i proga, nie wiem po co beta, tak mi przykazali w klinice przed wizytą serduszkową. Po raz pierwszy chyba odpuszczę sobie nerwy przed betą, nawet jie wiem ile powinna wynosić. Tydzień temu było ponad 24 tys...
Miłego dnia! Jadę dzis wymienić opony bo śniegu naniosło, no kto by się spodziewał :)
Kciuki za piekne piekne widoki!!!!
 
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Jestesmy myslami z Oliwka i Gosia.


A Tobie zycze samych dobrych wiesci dzisiaj.
 
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Dziękujemy że napisałaś trzymamy kciuki za pomyślność operacji. I za wasze echo.
 
Kochana a bralisci rozdzial plemnikow w polu elektromagnetycznym (to sie nazywa MAC czy jakos tak)? U nas to zaproponowano oprocz ICSI i drugi transferowany zarodek okazal sie tym dobrym [emoji4] a chromatyne mielismy na podobnym poziomie do Waszego.
W invimed w ogóle tego nie ma. A gdzie Ty robiłaś :)?
 
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Powodzenia dziewczynki wszystkie [emoji1696][emoji110][emoji1696][emoji110]
 
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Od rana myślę o Gosi i Oliwci... musi być dobrze!
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Mocne kciuki Justynko! [emoji173]
Dzis calym sercem z Gosia i Oliwka [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry