reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja mysle czy jutro 8dpt nie zrobic bety,ale potem dopiero w pon kolejny raz mam możliwość badania krwi,wiec czy przyrost po 3dniach da się jakos obliczyc czy jest ok,czy to musza być 48godz?
 
Dziewczyny ja mysle czy jutro 8dpt nie zrobic bety,ale potem dopiero w pon kolejny raz mam możliwość badania krwi,wiec czy przyrost po 3dniach da się jakos obliczyc czy jest ok,czy to musza być 48godz?
Pewnie ze można obliczyć czy przyrost jest prawidłowy:) spokojnie znajdziesz w necie kalkulator bety i sprawdzisz czy jest Ok;-)
 
Śliweczko spokojnie już niedługo zatrzymasz auto które prowadzisz żeby sprawdzić czy w majtkach nie ma krwi[emoji6] ot taki nasz los[emoji53]

Ja juz nawet sprawdzalam podczas prowadzenia [emoji23][emoji23] praktyka czyni mistrza [emoji38][emoji38]
A kto nie aplikowal lutinusa z nogami na desce rozdzielczej ten nie wie, ze zyje...[emoji23]
 
reklama
Do góry