reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez mialam dwa duze krwiaki. Do tego jeden duzy nad , mniejszy obok. Pierwsze co sie stało to ogromny potok bo inaczej tego nazwac nie moge. Bylam na sorze i tez byl pecherzych jeszcze bez pulsu. Lezalalam plackiem.. a Ty pracujesz? Mi gin zabronil isc do pracy calkowicie.!! 3maj się , wierzę ,że bedzie dobrze !!!!
Od dziś nie pracuję, choć telefony wczoraj wieczorem z informacją, że dzis nie przyjdę, do przyjemnych ne należały. Wcześniej chodziłam do roboty, nie pracowałam tylko w nocy. Dzięki, że się podzieliłaś swoją historią, potrzeba mi teraz dobrych przykładów :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jestem w 19+0 tc i tak mnie piersi bolą ze głowa mała i nacisnęłam sutka a tu taka woda się z niego pokazała jak i z jednego tak i z drugiego czy to normalne ???
 
Dziewczyny mam pytanie jestem w 19+0 tc i tak mnie piersi bolą ze głowa mała i nacisnęłam sutka a tu taka woda się z niego pokazała jak i z jednego tak i z drugiego czy to normalne ???
Mi piersi też dość mocno zaczęły pracować a dziś 16 tc. Jestem trochę zdziwiona bo w pierwszej ciąży kompletnie nic nie czułam, teraz kilka razy dziennie uczucie "przybierania mleka w piersiach".
 
Od dziś nie pracuję, choć telefony wczoraj wieczorem z informacją, że dzis nie przyjdę, do przyjemnych ne należały. Wcześniej chodziłam do roboty, nie pracowałam tylko w nocy. Dzięki, że się podzieliłaś swoją historią, potrzeba mi teraz dobrych przykładów :)
Bierz zwolnienie i koniec. Krwiak wydaje się duzy ale zarodek szybko rośnie i za dwa czy trzy tygodnie pęcherzyk będzie już dużo większy. Odpoczywaj.
 
Oj tak u nas już roczek coraz bliżej , czas przy dziecku mija okrutnie ... piękny ale ciężki czas za nami. Tez chciałam odczekać ale wiek i problemy nie pozwalają nam czekać . Jeśli się uda będzie to moje ostatnie dziecko i tamten zarodek oddamy . Będę chciała zeby to był luty ale sytuacja z Sara pokaże czy nie będzie trzeba przeciągnąć o kilka miesięcy ale póki co czego mnie immunolog i zobaczymy jak tam maja się te moje cholerne nk [emoji6]
My też bierzemy jednego i jak się uda, pozostałe 3 oddajemy do adopcji.Mam nadzieję że z malutka jest wszystko już ok . Powodzenia dla was całuski dla małej ;*
 
Dziewczyny to jestesmy we trzy!!! Tylko u mnie wyniki beda w piatek, ile dpt u Was jutro bedzie?

Ja mam ogromne przeczucie ze sie udalo, ale ten etap musze przejsc i jak wiekszosc z Was wie u mnie dopiero sie stres zacznie bo ja dwa ostatnie razy tracilam za jakies 1.5 tygodnia! Ale kroczek po kroczku do celu [emoji173]️
U mnie 9dpt blastki, na betę pojadę dopiero koło 12.00
Trzymam kciuki, żeby tym razem zły scenariusz się nie powtórzył :)
 
Dziewczyny mam pytanie jestem w 19+0 tc i tak mnie piersi bolą ze głowa mała i nacisnęłam sutka a tu taka woda się z niego pokazała jak i z jednego tak i z drugiego czy to normalne ???
W ciąży mogą boleć , prawdopodobnie to siara , najlepiej gdybyś nie naciskała na piersi tzn sutki żeby wyciekalo , może wyciekać samo a nie musi .
 
reklama
Do góry