reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, proszę Was o pomoc i pocieszenie.
Właśnie odebrałam wyniki bety.
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

Czy to jest normalne? Wydaje mi się kosmiczny, nawet jak na bliźnięta. Boję się bardzo ciąży trojaczej, boję się kosmówczaka... Trzęsę się cała, a jestem w pracy. Powiedzcie proszę szczerze co o tym sądzicie.
Umówiłam się na wieczór na usg.

Odpowie Ci tylko usg na to pytanie . Możemy gdybać ale nie ma co lepiej się umówić do lekarza . Dzwoniłaś do kliniki ? Ja niestety z szybko rosnąca beta znam historie pustego jaja ale to była ciąża naturalna . Może faktycznie bliźniaki tak szaleją .
 
reklama
Dziewczynki, proszę Was o pomoc i pocieszenie.
Właśnie odebrałam wyniki bety.
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

Czy to jest normalne? Wydaje mi się kosmiczny, nawet jak na bliźnięta. Boję się bardzo ciąży trojaczej, boję się kosmówczaka... Trzęsę się cała, a jestem w pracy. Powiedzcie proszę szczerze co o tym sądzicie.
Umówiłam się na wieczór na usg.
No jest kosmiczna i pewno sie kryja pod nia dwa babelki. Nie czytaj googli, czekaj ze spokojem na lekarza. Wyjasni sie za pare godzin❤️
 
No tak mysle bo to dopoero poczatek projektu wiec tak mysle ze kolo 3 mcy..i czy kurde wyjscie na ulice cos nam da.jak będą chcieli to i tak to przepchna... wszystko pod gorke...
Nie ma co sie martwic tym projektem, nikt znaczący tego projektu nie popiera. Zresztą projekt antyaborcyjny też przepadł w komisjach. Spieszyć to się trzeba ze względu na refundacje leków, tutaj w każdej chwili może ona zniknąć.
Z ciekawości zerknęłam jak to jest w innych krajach z tym in vitro i jest różnie. info w linku
Link do: In vitro w innych krajach - PRO In Vitro
 
Ostatnia edycja:
Odpowie Ci tylko usg na to pytanie . Możemy gdybać ale nie ma co lepiej się umówić do lekarza . Dzwoniłaś do kliniki ? Ja niestety z szybko rosnąca beta znam historie pustego jaja ale to była ciąża naturalna . Może faktycznie bliźniaki tak szaleją .
Dzwoniłam, dr mówi że rzeczywiście szybko rośnie i też jest zaniepokojona, ale każe czekać do usg. Ja na szczęście mam tu lekarza swojego, który rozumie moje histerie i dziś wieczorem mnie przyjmie.
 
Biorąc pod uwagę że to inne jednostki tego progesteronu, to ja bym skontaktowała się z dr.
Moim zdaniem niski jest, bo nieco ponad 11ng/Ml

Czekam na konsultacje, wyslalam juz do kliniki. Oststnim razem mialam 41.4 na tym samym etapie i to bylo dobrze. To jest 3dpt a to jest sztuczny to moze dopiero sie rozkreca.
 
Dzwoniłam, dr mówi że rzeczywiście szybko rośnie i też jest zaniepokojona, ale każe czekać do usg. Ja na szczęście mam tu lekarza swojego, który rozumie moje histerie i dziś wieczorem mnie przyjmie.

Super Kochana ze masz kogoś takiego i możesz skorzystać z porady . To trzymam kciuki by było pozytywnie [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Dziewczynki, proszę Was o pomoc i pocieszenie.
Właśnie odebrałam wyniki bety.
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

Czy to jest normalne? Wydaje mi się kosmiczny, nawet jak na bliźnięta. Boję się bardzo ciąży trojaczej, boję się kosmówczaka... Trzęsę się cała, a jestem w pracy. Powiedzcie proszę szczerze co o tym sądzicie.
Umówiłam się na wieczór na usg.

Kochana jest dobrze, ja mialam 1874 w 14 dpt, a mialam jednego mietka, wiec pomnoz sobie, masz podobna bete do mnie tylko razy 2 bo dwie tluste surykatki sobie gniazdko moszcza[emoji173]️
 
Dziewczynki, proszę Was o pomoc i pocieszenie.
Właśnie odebrałam wyniki bety.
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

Czy to jest normalne? Wydaje mi się kosmiczny, nawet jak na bliźnięta. Boję się bardzo ciąży trojaczej, boję się kosmówczaka... Trzęsę się cała, a jestem w pracy. Powiedzcie proszę szczerze co o tym sądzicie.
Umówiłam się na wieczór na usg.

Każda ciąża jest inna i każda beta jest inna. według mnie po prostu dwa zdrowo rozwijające się bąble tak nabijają stawke.
Głowa do góry i w spokoju czekaj na badanie.
Ściskam pocieszam tule i co Pani sobie tylko w gratisie zyczy.
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Dziewczynki, proszę Was o pomoc i pocieszenie.
Właśnie odebrałam wyniki bety.
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

Czy to jest normalne? Wydaje mi się kosmiczny, nawet jak na bliźnięta. Boję się bardzo ciąży trojaczej, boję się kosmówczaka... Trzęsę się cała, a jestem w pracy. Powiedzcie proszę szczerze co o tym sądzicie.
Umówiłam się na wieczór na usg.
Szalejaca beta na początku to nic złego. Ja miałam coś koło 800 a za dwa dni było już ponad 3000 ... szczerze to liczyłam na bliźniaki ale jest jeden Błażejek który chyba myśli wyjść na świat...zaczynają mi się skurcze ale czy to te prawdziwe to się okaże :)
 
reklama
Do góry