reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jest wynik!
9 dpt 197
11 dpt 778
!!!!!
Rany Julek, osłabłam.Czy którejś z Was tak szybowało? Mam nadzieje, że żaden bąbel się nie podzielił...

Pięknie rośnie ci ta beta! Turbo Kropki :)

Pod koniec tygodnia możesz już iść zobaczyć ile tam tych Kropkow masz ;)
Pamiętaj, w naszej sytuacji od przybytku głowa nie boli :p
 
Jestem po transferze :) wracam do domu. Podzielcie się wiedzą co trzeba robić żeby zwiększyć teraz szanse powodzenia. Odżywianie itd. Jak z abstynencja bo słyszałam różne opinie

Ja miałam zalecenie żeby się wstrzymać przynajmniej do serduszka a najlepiej w całym I trymestrze.
Poza tym pamiętaj żeby cały czas nie leżeć, spacery są wskazane żeby dobrze ukrwic macice. Kiedy masz betowac?
 
Dziewczyny jest wynik!
9 dpt 197
11 dpt 778
!!!!!
Rany Julek, osłabłam.Czy którejś z Was tak szybowało? Mam nadzieje, że żaden bąbel się nie podzielił...

Najwyzej beda 3 albo 4 male surykatki [emoji38][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ serdeczne gratulacje mamuska!

PS. Wprowadzam korekte zdjecia z odbioru bety
IMG_1739.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1739.JPG
    IMG_1739.JPG
    95,3 KB · Wyświetleń: 564
reklama
Do góry