reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny,
Każdej życzę miłego dnia. :*
@Małgoś86 @Kurcia pięknych przyrostów bety. Kurciu, sikaniec robi się coraz ciemniejszy, mam nadzieję, że beta nie będzie już dzisiaj w żaden sposób wątpliwa, tylko ewidentnie ciążowa. :D :* Trzymam za Was kciuki. [emoji110][emoji110][emoji110]

Przepraszam ale ostatnio bywam na forum z doskoku. Od kilku dni mam jakby problem z błędnikiem, rano jestem nie do życia. Teraz też piszę ale czuję się jak na statku albo jakbym była mocno pijana, świat wiruje. Będę starała się dostać dzisiaj do lekarza, bo już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. :/

Justynko mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni. A nie przypadkiem cos z uchem, moze cie zawialo albo jakos infekcja bo ja kiedys tak mialam ze nawet ze schodow nie moglam zejsc, okazalo sie, ze i fekcja ucha i blednik zaatakowalo wiec moze ten trop.
 
reklama
Justynko mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni. A nie przypadkiem cos z uchem, moze cie zawialo albo jakos infekcja bo ja kiedys tak mialam ze nawet ze schodow nie moglam zejsc, okazalo sie, ze i fekcja ucha i blednik zaatakowalo wiec moze ten trop.
Nic mnie nie boli. To by było najlepsze rozwiązanie ale chyba to nie to.
Właśnie przeszłam się do poradni diabetologicznej i nie jestem w stanie iść prosto. Tak więc pogarsza się. :( do tej pory miałam samoloty tylko wieczorem, rano i w nocy jak się przekrecalam z boku na bok przez ostatnie 3-4 dni.
 
Nic mnie nie boli. To by było najlepsze rozwiązanie ale chyba to nie to.
Właśnie przeszłam się do poradni diabetologicznej i nie jestem w stanie iść prosto. Tak więc pogarsza się. :( do tej pory miałam samoloty tylko wieczorem, rano i w nocy jak się przekrecalam z boku na bok przez ostatnie 3-4 dni.

Uwazaj na siebie kochana, mnie wtedy tez ucho nie bolalo wiec do konca bym tego nie wykluczala. Idz do lekarza, tak najpewniej bedzie. Moze ktos z toba moze isc zebys nie byla sama?
 
@Justin87 nie panikuj, musiał Cię wysłać na SOR bo co miał innego powiedzieć. Nie chciał brać na siebie odpowiedzialności. Zaburzenia błednikowe się zdarzają w ciąży. Jedź, sprawdź - to na pewno nic groźnego.
 
Dzieki Slonko za pamiec. W sobote mialam transfer 2 zarodeczkow[emoji4] wypoczywam na l4[emoji6] Jak u Ciebie? Dajecie rade?? Jak dzieciaczki?
Ale Cie wyczułam! Cudnie. Trzymamu kciuki. U nas wszystko dobrze tylko dziewczyny rosną jak szalone, aż przykro ze tak szybko.
Pozdrawiamy Cie Kochana mocno i będę podglądać co u Ciebie. Widziałam piękny wynik stymulacji :-**** dbaj o Was!
 
reklama
Do góry