reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie zgodziła bym się, bo za duże ryzyko powikłań. Ja nawet do podawania 2 podchodzę bardzo ostrożnie, bo każda ciąża wielopłodowa jest ciążą wysokiego ryzyka. Jak masz blastki to bym brała po 1.
Jutro bedzie ostateczna rozmowa ale nie zgodze sie 3 dziekuje za rady jesteście wspaniałe
 
Moje drogie Panie[emoji4] czy którąś z Was, którą jest w ciąży boryka się z bólami w ledzwiach oraz/ lub bólami jak na miesiączke ale dosyć mocnymi?
Obecnie jestem w 6tc, brzuch jak na okres bolał od początku ale lekko, od wczoraj dużo mocniej i do tego bóle krzyża. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie moja ciekawość i przeglądanie neta co zaskutkowalo niepokojem, bo kilka dziewczyn pisalo, że tak zaczynało się u nich coś złego z ciąża.....
Wychodzi ze mnie wewnętrzna panikara i ciągle o tym myślę.. czy nie przesadzam?
Ja też jestem w 6tc. Oooo kurcze wreszcie to powiedziałam ❤️ Dzisiaj byłam na usg i powiedziałam jej że mam kłucia. Ona powiedziała że to normalne i zaraz powinnam czuć rozpieranie i ciągnięcie brzucha jak na okres, ale to też jest normalne, gdyż macica będzie się powiększają, więc nie masz się o co martwić.
 
Cześć,
@Niezapominajka2018 widziałam, że u Ciebie dobre wieści na wizycie i piękne widoki były. To już teraz z górki. ;) Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. :* Kiedy następna wizyta?
@lafantynka @sunrisea Dziewczyny samych pięknych widoków i dobrych wieści na wizytach. :*
Pochwalcie się później, co u Waszych bąbli słychać. :D

Miłego dnia. :*
Następna wizyta w klinice za dwa tygodnie, ale we wtorek idę do ginekologa w ENEL med.
 
Kochane moje nie wiem czy do dobre wieści ale z 6 komóreczek zapłodniło się 5 z tego prawidłowo 3 jutro się dowiem ale transfer w sobotę prawdopodobnie tak powiedział embriolog teraz czekam na jutrzejszy telefon i sie boje ... mam nadzieję że już tak zostanie i beda sie dalej rozwijac prawidłowo ale co mnie zdziwiło to że moj lekarz chce podac mi 3 co o tym myślicie doradzcie coś prosze
Pozdrawiam wszystkie was kobitki i zycze miłego dzionka z pozytywnymi wiadomościami
Uważam że wynik super. Jeśli chodzi o podanie 3 zarodków to powiem Ci że ja bym się bała. Ja nawet bałam się 2 zarodków. Ale to powinnaś porozmawiać z lekarzem i mężem.
 
Właśnie nikt mi badań na to nie robił, tylko mam trochę więcej kg. Kazał brać to biorę tylko zastanawiam czy nic to nie zaszkodzi, ze po transferze, a nie wcześniej ??;)
Ahaaa ze bez badan.. Moze masz jakas najmniejsza dawke? Ja robilam krzywa insulinowa i dlatego to biore. No a policystyczne jajniki masz? Mysle ze lekarz wie co robi. :)
 
reklama
Ahaaa ze bez badan.. Moze masz jakas najmniejsza dawke? Ja robilam krzywa insulinowa i dlatego to biore. No a policystyczne jajniki masz? Mysle ze lekarz wie co robi. :)
Z tymi lekarzami to tez. Jeden mówi, ze są drugi, ze życzył by sobie pacjentki z takimi policystycznymi. Mi tylko chodzi, o to żeby nie zaszkodzić. Mam bardzo długa drogę z mega wybojami za sobą. Temu straciłam zaufanie trochę do lekarzy ;)
 
Do góry