reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry w ten pochmurny poranek! Mam nadzieje, ze mimo braku słońca dzień będzie słoneczny dla wielu z Was :) trzymam kciuki za betujace i za podgladaczki ✊✊✊ Samych pięknych widoków! ❤️❤️❤️
Ps. Zrobiłam pierwszego sikanca w tym cyklu, tak trochę na pamiątkę i to jest taki piekny widok, w sekundzie krecha gruba i ciemna jak malowanie ❤️❤️❤️ Teraz śmiać mi się chce z siebie, bo wiele razy w nadziei na ciąże czekałam 10 min a nóż się pojawi, oglądałam pod każdym katem a nóż wypatrzę itp itd ;)
 
A ja od dzis zaczynam stymulacje.
1 gonapeptyl
150 gonal
150 menopur
Encorton 10rano 5 w poludnie.
+ cukieraski roznych kolorow.

Doktor przyznał ze ostatnio cos nam nie poszlo. Teraz bedziemy wiekszosc jak nie wszystkie trzymac do 5 doby.
Doktor by chcial otrzymac 10-12 komorek.
Zobaczymy.
@anett96 igrzyska uwazam za otwarte [emoji14]
@Kurcia ✊✊✊ za armię ✊✊❤️❤️ oby udało się uzyskać jak najwięcej jajek najlepszej jakości ❤️❤️❤️ :)
 
reklama
Na czym polega ten zabieg sonohsg ?
Przepychają ci jajowód, jest zawsze duża szansa źe jest tylko zapchany i później się udrażnia. Robi to np Inga w krk i 30 proc. Poźniej dziewczyn zaskakuje. Jeżeli to jedyny problem to warto to zrobić i równolegle walczyć na dwóch frontach tj. Naturalnie i in vitro.
 
Do góry