reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie czy moze dojsd do zapłodnienia in vitro przy AMH 0.04 i przy endometrium i niedroznyni jajowodach
Wszystko zalezy od tego czy uda sie wystymulowac jajniki i czy beda komorki. Takie niskie amh moze byc ciezkim tematem. Ale jesli komorki beda to nic nie stoi na przeszkodzie aby sie zaplodnily:) niedrozne jajowody nie sa tu przeszkoda. A piszac o endometrium masz na mysli endometrioze?
 
Dzisiaj jest 23 dpt bylam na usg li lekarz powiedział że jest zamaly zarodek jak na ten tyszien ciazy mam jeszcze przyjść w poniedziałek ale raczej nic dobrego z tego nie będzie jestem załamana
Kurcze jaki zarodek? W 22 dpt był u mnie pęcherzyk ciążowy i pęcherzykiem żółtkowym wielkość 8 mm. O zarodku jeszcze mowy nie było. Przeczytaj jest gdzieś na blogu mamy ginekolog wszystko ładnie rozpisane.
 
Witajcie kochane skarbnice wiedzy pomocy jestem 13dzieņ na gonapeptylu i dzis mialam zrobic wyniki oto one estradiol 12 Lh 1.04 dodam że wczoraj dostałam @ orientujecie sie czy to dobre wyniki ... pozdrawiam wszystkie Was kochane
 
Dzisiaj jest 23 dpt bylam na usg li lekarz powiedział że jest zamaly zarodek jak na ten tyszien ciazy mam jeszcze przyjść w poniedziałek ale raczej nic dobrego z tego nie będzie jestem załamana

Ja na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza na weryfikacje tego co mowi. Mi dwoch lekarzy potwierdzilo, ze tak naprawde dopiero w ok 8 tyg lekarze sa w stanie ocenic czy wielkosc zarodka jest prawidlowa w stosunku do wieku ciazy, wczesniej zarodek jest po prostu za maly albo jest tak ulozony, ze na usg czesto niewiele widac. Na razie dobrze, ze widac zarodek
Ja bylam u lekarza 27 dpt i juz widac bylo serduszko, choc sam lekarz powiedzial, ze to bardzo wczesnie i czesto na tym etapie nie widac jeszcze serduszka a widac za kilka dni.
Jak pojdziesz w poniedzialek to mozesz uslyszec zupelnie co innego niz dzisiaj, wiec wierz w Kropka bo on to czuje!
 
reklama
Do góry