reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tak jak z mdłościami, tak i z piersiami różnie bywa. Jednego dnia miałam wrażenie, że bolą nawet jak na nie patrzę a następnego zero bólu, nadwrażliwości itd. Teraz mam tak, że już bolą mnie sutki każdego dnia. Chociaż dzisiaj jakby mniej.
Dziękuję Justin. Tak właśnie myslalam ale chciałam moja schize odpędzić daleko.
Niech nie wraca picka ;)
 
reklama
Tego nie wiemy ale ja wlasnie miesiac temu zaczelam brac siofor i ciaza naturalna(poległa) a dwie procedury in vitro nie drgnęły więc może coś w tym jednak jest :)
Zmieniłam też na Glucophage ale zwykle i nie wiem czy dobrze ale ide za tym co lekarka mowi choc z dystansem.
Przy Siofor 1500 odjeżdzałam wiec zmniejszylam dawke do 1000 a teraz bede znow zwiekszac na glucophage.
Beata a ile wyszedł Ci HOMA?
Trzymam kciuki za stymulacje!
Tina35 moja homa wynosiła 3.75 i brałam glucophage xr stopniowo zwiekszajac dawki zaczynałam od 500 teraz biore po 2000 wieczorem a biore xr bo to o spowalnianym uwalnianiu no i mój wynik to teraz 1.20 ale kazała mi dalej brać i nie zmniejszać dawki dziekuje za dobre słowo jak dobrze że jesteście i tyle tu pozytywnych betek aż serce sie raduje trzymam kciuki za nas wszystkie za to abyśmy miały duże brzuszki ;):-) :):-D:D ♡♡♡♡♡
 
Czesc dziewczyny;) musiałam przełożyć poniedziałkowa wizytę na dzisiaj i oglądałam właśnie swojego bejbika❤️❤️❤️ Pierwszy raz się dziś popłakałam ze szczęścia na widok tego maluszka❤️ Fikał jak szalony! Wszystko już widac nawet każdy paluszek! Kochane każdej z Was życzę takiego widoku bo to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało!!! I o dziwo mimo ze to 10t+4d to już było widac siusiaczka!! Będzie synuś!!! Rany jeszcze to do mnie nie dociera... ❤️ co za szczęście ❤️
 

Załączniki

  • 49DCAC14-0798-4F1E-B774-0875219C2609.jpeg
    49DCAC14-0798-4F1E-B774-0875219C2609.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 97
Czesc dziewczyny;) musiałam przełożyć poniedziałkowa wizytę na dzisiaj i oglądałam właśnie swojego bejbika❤️❤️❤️ Pierwszy raz się dziś popłakałam ze szczęścia na widok tego maluszka❤️ Fikał jak szalony! Wszystko już widac nawet każdy paluszek! Kochane każdej z Was życzę takiego widoku bo to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało!!! I o dziwo mimo ze to 10t+4d to już było widac siusiaczka!! Będzie synuś!!! Rany jeszcze to do mnie nie dociera... ❤️ co za szczęście ❤️
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Gratuluję chłopczyka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Czesc dziewczyny;) musiałam przełożyć poniedziałkowa wizytę na dzisiaj i oglądałam właśnie swojego bejbika❤️❤️❤️ Pierwszy raz się dziś popłakałam ze szczęścia na widok tego maluszka❤️ Fikał jak szalony! Wszystko już widac nawet każdy paluszek! Kochane każdej z Was życzę takiego widoku bo to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało!!! I o dziwo mimo ze to 10t+4d to już było widac siusiaczka!! Będzie synuś!!! Rany jeszcze to do mnie nie dociera... ❤️ co za szczęście ❤️

Cieszymy się ogromnie!!!
Niech synuś rośnie zdrowo!!!!!
Cudowny widok!!!!!!
 
Czesc dziewczyny;) musiałam przełożyć poniedziałkowa wizytę na dzisiaj i oglądałam właśnie swojego bejbika❤️❤️❤️ Pierwszy raz się dziś popłakałam ze szczęścia na widok tego maluszka❤️ Fikał jak szalony! Wszystko już widac nawet każdy paluszek! Kochane każdej z Was życzę takiego widoku bo to najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało!!! I o dziwo mimo ze to 10t+4d to już było widac siusiaczka!! Będzie synuś!!! Rany jeszcze to do mnie nie dociera... ❤️ co za szczęście ❤️

Cieszcie z waszego szczęścia, warto zyc dla takich chwil❤️
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było nawet bardzo bo szczerze mówiąc mało ników rozpoznaje. Szukam wsparcia ponieważ zapragnęłam drugiego dziecka ale jak na razie się nie udaje. Szczerze to nie mogę się trochę tutaj odnaleźć
 
Do góry