reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
Super. :D Moje gratulacje. Ale się rozhulała. :*
 
reklama
Dziewczęta wpisałam do kalendarza, mam nadzieję, że wszystkie wizyty. Wczoraj i dzisiaj byłam na forum trochę z doskoku. Jeśli którąś z Was pominęłam, to przypomnijcie się raz jeszcze. Przepraszam za niedogodności. Miłego wieczoru. :*
 
A ja mam z Gamety Gdynia ciążę za pierwszym podejściem do IVF, więc to chyba zależy od indywidualnych kwestii
ja też znam dwie pary co mają za 1 razem się udało. Ale te pary potem miały kolejne dziecko naturalnie. Tam gdzie jest większy problem to już im tak dobrze nie idzie. Z obecnej kliniki też nie mam pozytywnych opini , mimo że się udało :)
 
Dziękuję. Tak czy siak mam cykora. Teraz czy będzie pęcherzyk, potem serduszko.
Naprawdę dziewczyny niskie bety źle wróżą. Statystyka jest nieubłagana, durna naczytałam się i wiem jak może być. Choć to tylko statystyka ale lepiej być w grupie gdzie wysokość bety daje większą gwarancję na prawidłową ciążę.
Póki co odetchnęłam i czekam na USG.
Ja tez czytam te różne strony i później głupoty do głowy przychodzą. Masakra!! Wiem ze mam słaba jakość jajek i okropnie boje się tego wstrętnego pustego jaja:szok: niby beta dobrze przyrasta ale dopóki nie usłyszy się serducha to ona wcale nie świadczy o prawidłowej ciazy. Już było lepiej a teraz znowu dół ... ehhh byle do poniedziałku
 
Dziewczyny mam pytanie, czy Wam też zdarza się jak jesteście w klinice przyglądać się innym kobietom i zastanawiać się czy przypadkiem to nie jest ktoś z naszego forum? Walczyłam z tym wczoraj, ale co ktoś przyszedł nowy to szukalam dopasowania do którejś z Was...i się przyglądałam i analizowalam które wypowiedzi na forum pasowałyby do danej kobiety, ale wiecie, doopa z tym, nikogo nie wykminiłam:zawstydzona/y::no::-) :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy Wam też zdarza się jak jesteście w klinice przyglądać się innym kobietom i zastanawiać się czy przypadkiem to nie jest ktoś z naszego forum? Walczyłam z tym wczoraj, ale co ktoś przyszedł nowy to szukalam dopasowania do którejś z Was...i się przyglądałam i analizowalam które wypowiedzi na forum pasowałyby do danej kobiety, ale wiecie, doopa z tym, nikogo nie wykminiłam:zawstydzona/y::no::-) :)
Hihi ja się nad tym nie zastanawiałam. Ale ciekawe czy mijamy się czasem nie wiedząc ze „znamy się „ z forum.
 
Do góry