reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Margit2018 dziękuję za troskę Kochana! Czuję się w miarę ok. Wczoraj był trudny dzień,bo byliśmy u teściów i teściowa nieświadoma sytuacji zapytała jak się czuję. Musiałam jej tłumaczyć,że moja ciąża skończyła się szybciej niż zaczęła. I potem słuchać,że cuda się zdarzają,że czasem pęcherzyk widać później,itd. Wiem,że ludzie nie mają nic złego na myśli i próbują pocieszać w taki sposób,ale na mnie to strasznie źle działa. Wyniosłam z tej próby jedną lekcję - jeśli będziemy mieć jeszcze jedno podejście nikomu nic nie będę mówić. A z pozytywnych rzeczy - dostałam dziś okres,więc obejdzie się bez szpitala. W piątek pójdę na kontrolę i mam nadzieję dowiem się co dalej.
Ja w tym roku byłam pierwszy raz w życiu na Mazurach i też mam bardzo pozytywne odczucia. Chętnie tam wrócę,więc nie dziwię się,że nie chce Ci się wracać. :)
Wiem ze rzadko jest tu radosc z tego powodu ale kochana ciesze sie ze @przyszla i obedzie sie bez zabiegu [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dziewczyny poradźcie proszę... Czy robić kolejną stymulację na początku września, jak ostatnią, kompletnie nieudaną, miałam czerwiec/lipiec (długi protokół). Teraz będzie krótki protokół. W sumie minąl 1 cykl. Mój M uważa, że powinnam się zregenerować i pozbierać. A ja mam straszną presję czasu:( Dodam, że to będzie moja 4 stymulacja.

Kochana,
Skąd ta presja? Wiek?
Ja sobie dwa cykl odpoczęłam ale ja poroniłam.
A co mówi lekarz??
Pozdrawiam cieplurko
 
Cześć dziewczyny,

ja z takim pytaniem. Bo już nie wiem czego szukać na cenniku.
Pomożecie mi znaleźć cenę tylko za transfer mrożaków ? czy coś jeszcze się do tego ewentualnie dolicza? oprócz leków oczywiście.

Podam link do cennika:
Link do: Cennik

Dziękuję za odpowiedzi.
 
Dokładnie. Szkoda,że musiałam się na własnej skórze przekonać,ale w przyszłości będę mądrzejsza. Trzymam kciuki żeby Cię beta pozytywnie zaskoczyła!
Matko jakie to trudne. Czemu musimy przez to przechodzić. W pierwszej ciąży zrobiłam zwykły test, potem wizyta i było serduszko. Teraz już czytam opracowania naukowe na temat bety, co za paranoja. Ja też się nauczyłam aby za wcześnie nie latać na betę.
 
Dokładnie. Szkoda,że musiałam się na własnej skórze przekonać,ale w przyszłości będę mądrzejsza. Trzymam kciuki żeby Cię beta pozytywnie zaskoczyła!
Do tej pory nie powiedziałam nikomi. Wiecie tylko Wy mój M. I dentysta;) człowiek tak się boi każdego etapu że mam wrażenie że cichcem to bezpieczniej:tak:
 
Hej Kochane :)
Nie było mnie kilka dni, a tu tyle się wydarzyło. Ciężko wszystko ogarnąć, więc kciuki za betujące i ogromne gratulacje dla @misis188 - witaj na świecie piękny mały człowieku :)

Po histeroskopii wzięłam sobie L4 i pojechałam do rodziców odpocząć. W głowie nadal bałagan. Nie wiemy na którą klinikę się zdecydować, każda proponuje inne rozwiązanie. Invicta - FAMSI, znowu długi protokół, Novum- PICSI i po raz pierwszy krótki protokół? Do tego utknęlam z badaniami od dr Paśnika. Zrobiłam test CBA i ANA przed histero i nie wiem ile mam odczekać z badaniem komórek nk? Ciągle trybie i wracam do punktu wyjścia. Jestem już naprawdę zmęczona tą walką :(:(
 
reklama
Dziewczyny mama pytanko. Czy nie zalega któreś Euthyrox 100 lub 150 ? Chętnie odkupie bo mój endo odwołał mi wizytę a Ja już na końcówce listka [emoji53]
 
Do góry